Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják sokan a nu metált?

Miért utálják sokan a nu metált?

Figyelt kérdés

Pl: Limp Bizkit , Linkin Park, Slipknot stb

Sokan mondják hogy a nu metál " egy kommersz szar" meg hogy " nem igazi metál"

Miért ?

Szerintem a nu metálban még jobban is néznek az együttesek tagjai, nem olyan kis homik mint a hosszú hajú agyonsminkelt nagy metálos "férfiak"

Szóval igazam van , vagy igazam van ? :))



2013. márc. 16. 15:23
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése.



ennyi.

2013. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Tudom , de nem ezt kérdeztem
2013. márc. 16. 15:47
 3/40 GLadislaus ***** válasza:
92%

Minden metálirányzatnak más a célközönsége. A nu metalé a kilencvenes évek amerikai középosztálybeli tizen-huszonéves fiataljai. Ezeknek igenis el akartak adni egy viszonylag radikális, de a nagy zenei tévécsatornákon még lejátszható zenei világot. Ilyen értelemben igenis kommersz.

Az agyonsmintkeltség pedig a black metal szintén kilencvenes évekbeli norvég black metaljával terjedt el, őket egész más motiválta, mint a kereskedelmi siker. Ilyen értelemben az tényleg nem kommersz.

De tényleg számít ez? Tényleg ott tartunk még mindig, hogy a zenei ízlésük miatt buzeráljuk embertársainkat?

2013. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
76%
A trú arcok nem igazán komálták anno, hogy populáris lett a műfaj. Ennyi, ezért. A Slipknot-ot a sok okos utálja még, aki nem tudja felfogni a maszkok lényegét, a Limp Bizkit-et meg az emberek Fred Durst miatt. A Linkin Park-ot... Csak mert miért ne. Ha erre áll a p.öcsük/nedvesedik a puncijuk, hát csinálják...
2013. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 GLadislaus ***** válasza:
74%

Kicsit zavarosra sikerült az egyik mondat:

Az agyonsmintkeltség pedig a szintén kilencvenes évekbeli norvég black metallal terjedt el, őket egész más motiválta, mint a kereskedelmi siker. Ilyen értelemben az tényleg nem kommersz.

2013. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%

Én nem szeretem a nu-metált,de Disturbedet azt szoktam hallgatni.

A nu-metál a pénzért és hírnévért megy leginkább,nincs meg benne az igazi rocker/metál szellem(amit a mai kis divatrocker csicskák kétlem,hogy megértenek).


"Szerintem a nu metálban még jobban is néznek az együttesek tagjai,"

Őket b.zizod,de azért szerinted jól néznek ki a nu együttesek tagjai? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?


A black metálnak meg van a maga kifejeznivalója és nem milliós bevételért zenélnek a zenekarok,ellenben mondjuk a Slipknottal.


"Szóval igazam van , vagy igazam van ? :))"

FELEANNYIRA sincs igazad,mint azt Te gondolod.

2013. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
A Slipknot-ék sem a milliós bevételekért zenélnek (részben igen, mint mindenki ez eddig oké). Akkor nem 4 albumot adtak volna ki 16 év alatt, hanem többet. Az Iowa-t hallgasd meg, annál őszintébb lemez ritkán íródik...
2013. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a pénzért zenélnek, illetve lehet hogy van olyan amelyik igen , de amiket azok tuti hogy nem :D

Én például utálom a children of bodom-ot mégse mondom hogy ez egy kommersz szar...

2013. márc. 16. 20:50
 9/40 A kérdező kommentje:
*amiket írtam
2013. márc. 16. 20:51
 10/40 anonim ***** válasza:
6%

minden zene szar, a linkin park is, pavarotti is, justin bieber is!

egyedül csak a dimmu borgir jó!

2013. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!