Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy számot keresek. Magyarban...

Egy számot keresek. Magyarban elég elterjedt szerintem. (? )

Figyelt kérdés
Hallottam sokazor mikor magyarban voltam rádióban körülbelül egy fél éve. Egy férfi énekel. Ma d.u. jutott megint eszembe, ezzel kezdődött a mai (2013/14/4) Hawaii Five-0 ami egy csomagszállító kirablásával kezdődik. Tudom kevés infó de tippeket ha adnátok megköszönném..:-s P.S. angol nyelvű

2013. ápr. 14. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Inkább jártál volna be nyelvtanórákra, hogy az NEM Magyar, hanem Magyarország
2013. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj, bocsánat, biztosan nagy akadályt jelentett kérdésem megértése ...:-s ezer boccs
2013. ápr. 14. 16:15
 3/5 A kérdező kommentje:
És gondolom te sem használtad soha életedben, úgy hogy valaki elment "olaszba" vagy "németbe" vagy "spanyolba" és sorolhatnám...:)
2013. ápr. 15. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
sosem, mindig hozzátettem az országot
2013. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja hát énis mondhatom:) De ha már itt vagyunk akkor már megemlíteném, hogy annak ellenében, hogy nem élek MAGYARBAN úgy vélem koromhoz képest elég helyesen írok...szóval szerintem keress mást akibe beleköthetsz, aki OJAT ír, hogy TUCC tudsz helyet, vagy akár OJAT olyat helyett, és sorolhatnám..:)
2013. ápr. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!