Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ennyire elterjedt a...

Miért ennyire elterjedt a Zabhegyező?

Figyelt kérdés
Az oké hogy nagyon jó könyv, én is nagyon hamar kiolvastam és nagyon tetszett, csak nem értem hogy a fiatalok körében miért ennyire elterjedt. Ennyi erővel lehetne mondjuk a Gépnarancs is.

2013. márc. 18. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert van egy magyar, ma nagyon népszerű könyvsorozat, a Szent Johanna gimi, abban a főszereplő olvasta, és ha egy főszereplőnek nagyon tetszik valami, akkor az olvasónak is "nagyon fog tetszeni". Ezzel lehet befolyásolni a fiatalokat
2013. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem teljesen igaz, a Zabhegyező nagyon régóta nagyon ismert, még az USA-ban is minden gyerek olvasta, pedig ott aztán nem jellemző a művelődés. Valószínűleg azért ilyen népszerű mert a fiatalok tudnak azonosulni a szereplővel, na meg sok helyen kötelező olvasmány is.
2013. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én azért még mindig jobbnak tartom a Gépnarancsot. :D
2013. márc. 19. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Én csak a Clockwork Orange-et olvastam, az elég jó könyv, és szerintem népszerű is. Bár inkább a film a népszerűbb, igaz...
2013. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
61%
első sorban azért híres mert John Lennon gyilkosa is mindig azt olvasta :)
2013. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
mert KULT.
2014. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!