Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes ilyen hanggal énektaná...

Érdemes ilyen hanggal énektanárhoz járni? (hanganyag lejjebb)

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, újabb sablon-kérdés. "Jó a hangom?" stb. Viszont muszáj megkérdeznem, akkor is, ha már fárasztó és szánalmas, előre is elnézést érte :P

Szóval, mint sok mindenkit, pici korom óta foglalkoztat az éneklés. Sajnos nem igazán volt hozzá hangterjedelmem, viszont az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az idő múlásával azért sikerül egyre magasabb hangokat kiénekelnem(tudom,ez természetes)Tény, hogy nem vagyok egy Connie Talbot, akinek 6 éves korában már megmutatkozott az őstehetsége, ennek ellenére semmi sem tudott elhárítani az énektörekvéseimtől. Abban is biztos vagyok, hogy a potenciális negatív vélemények sem fognak letörni - csak ideiglenesen. Azt mondják, hallásom van, ez igaz is, viszont tisztán énekelnem magasabb régiókban nem mindig megy.

So-so, érdekes ezzel jövőre énektanárhoz mennem?


Ui.:Tisztában vagyok vele, hogy nem túl tiszták bizonyos részek és a refréneknél is bakiztam (eléggé megijedtem mert a bátyám betoppant), főleg az utolsó refr. felső hangja... Borzalmas... Azért csak őszintén ;)



#Adele #érdemes énektanárhoz menni
2013. ápr. 14. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
linket nemsoká' küldök
2013. ápr. 14. 20:10
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 14. 20:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó, majd elfelejtettem: kor 15
2013. ápr. 14. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
No, a helyzet az, hogy teljesen átlagos hangod van, ha akarsz, tudsz énekelni, mint minden második ember, de ettől még nem fog senki felfedezni. Énektanárhoz igazából marhára felesleges menni, ha komolyan elkezdesz foglalkozni a zenével, akkor ki tudod magadnak csiszolni a képességeidet. Egyébként mit szeretnél kezdeni a hangoddal? Színházban énekelni? Vagy zenekarban? Vagy jelentkezni valamelyik tehetségkutatóba?
2013. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak... énekelni=)
2013. ápr. 15. 21:09
 6/9 A kérdező kommentje:
És köszi!:)
2013. ápr. 15. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Várj... Azt mondod, tudok átlagosan enekelni? Ez nagyon jol esik, merz ugy gondoltam, meg annyira sem megy... Kerlek, valaszolj egy kerdesemre. Nem igazan tudom, pontosan mit kezdenek vele, de szeretnek komolyabban foglalkozni eneklessel kesobb is. Talan igen, evek mulva jelentkezni tehetsegkutatora. Mondd oszinten, szerinted sikerulhet valaha ez?
2013. ápr. 16. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
nem az előző vagyok,de nagyon szorgalmas énekléssel ,gyakorlással sikerülhet
2013. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm!!=)
2013. máj. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!