Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek gitározás közben izzad...

Nektek gitározás közben izzad a kezetek?

Figyelt kérdés
Mit tehetek elenne?Nem károsítja a lakkot a fán?
2013. ápr. 30. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A lakkot nem károsítja jelentősen, sőt mondhatjuk, hogy szinte semennyire sem, a húrokat viszont eléggé kikészíti (ha nem törlöd le gyorsan, akkor elég durván korrodálódni fognak). Nem nagyon tudsz ellene tenni, max gyakrabban tisztogatod a gitárod.
2013. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha izgulok csak. De akkor egyszerre izzad és jéghideg. Rémálom. Vagy ha nagyon meleg van. Én próbálok nem izgulni és ahogy az első mondja, törölgetni a húrokat. Ha nyáron póló nélkül játszok, van hogy csurog az izzadságtól a gitár hátulja, meg az előlap is a karomtól meg a hónaljamtól. Elég gusztustalan látvány, főleg miután rászárad az egész cucc és szép szutykos fekete nem lesz tőle. :) De a lakknak nem árt semmit még így sem, egyszerűen fújsz rá egy kis fatiszítót és száraz ronggyal letörlöd, úgy csillog, mint fénykorában :)
2013. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :) en nem szoktam mondjuk kozonsegnek jatszani csak itthon,de mar gondoltam ra...mint utca zenesz
2013. máj. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!