Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne létjogosultsága a Pop...

Lenne létjogosultsága a Pop daráló mellet egy rock daráló című müsornak?

Figyelt kérdés
Pl Ac/dc Deep Purple Queen Kiss stb.. számokkal
2009. szept. 29. 18:27
 1/5 Thurston ***** válasza:
0%
Ezek mind pop zenék. (Ha nem lenne tiszta: pop az, ami könnyen befogadható bárku számára, és ezért hallhatod akár a tévében és a rádióban is.)
2009. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pop ugye a popular vagyis népszerű szóból ered. De ettől még a Kiss meg az AC/DC nem lesz pop. Legalábbis mai értelmében biztos, hogy nem. Másrészt én ilyen zenéket rohadtul nem hallok a rádióban, mert mindenhol csak ezt a fos gépzajt nyomatják. Na az pop.

A kérdésre válaszolva, valószínűleg nem lenne olyan népszerű. Bár a popdarálóban is előferdülnek jó zenék néha, ilyen mértékű színvonalat - mint 80as, 90es évek beli rock - a mai társadalom nem képes befogadni. Eléggé el van korcsulva a zenei ízlés.

2009. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thurston ***** válasza:
28%
Nos, elmondom neked, hogy annál a fos gépzajnál semmivel sem kell több munka, mint bármelyik AC/DC számohz mondjuk. Mellesleg én bármelyik említett banda számai elcsípem a rádióban naponta. Akárhogy is nézzük, ezek popzenék. Hiszen könnyen emészhetők, slágeresek és a céljuk a szórakoztatás, nem a művészi kiteljesedés.
2009. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22:59

egyetértek

2009. okt. 1. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ja 22:59-es 100% válasz.

Tényleg (13/F vagyok)és már-már lenéznek a suliban, hogy Rocker vagyok, Queen-t, AC/DC-t, Scorpions-t, Guns 'n' Roses-t, Dinamit-ot, Piramis-t hallgatok.

Mert szerintük ezek már öreg csapatok.....Hát Istenem!!!

Tehetek én róla, hogy a mostani zene egyszerűen.......(háát mondjam azt, hogy elkorcsosult??)

Hát ennyi.

Ja és a kérdésre válaszolva:

Ha lenne is Rock Daráló, akkor is kevés lenne a nézettsége (persze én nézném xD) mert ma már (És én ettől nagyon félek...)a rock (jajj....félek leírni)...kihal.

2009. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!