Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért csúfolnak a zeném miatt?

Miért csúfolnak a zeném miatt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az osztályban mindig cikiznek, mindenért. A legútobbi az volt, hogy kaptam egy új telefont, és megmutattam a suliban, hogy kicsit menőbb legyek. Erre megnézték a zenéimet, és kigúnyoltak, mert Justin Bieber, meg Hannah Montana volt benne. De én is tudom hogy a Hannah Montana kicsit régi, de akkor is... meg ezzel egyébként is piszkáltak, hogy Hannah Montana-s pólóba voltam egyszer, és hogy olyan volt a füzetem is. Mert azok igazából még tavalyról maradtak. Mit tegyek hogy ne gúnyoljanak emiatt és mindenért?? És bocsi, ha rossz helyre írtam, de nem tudtam, ez a kérdés hova tartozhat.

2013. máj. 9. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Te döntöd el hogy mit hallgatsz.Ne is vedd fel hogy mit mondanak.Egyik füleden be a másikon ki.

És ők mit hallgatnak?

2013. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Meg is érdemled, ha azt a kis b*zi bibert hallgatod
2013. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
inkább halgass igazi zenét Elvis, Beatles, Rolling Stones stb.. akkor biztos nem fognak kigúnyalni
2013. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki azt hallgat, ami neki tetszik, és senkinek semmi joga ahhoz, hogy ez miatt véleményt mondjon a másikról. Az is lehet, hogy ők meg Lagzi Lajcsit meg a Zsófika rágógumiját hallgatják, az mennyivel jobb? Mutass be nekik egy középső ujjat és küldd el őket a p*csába.
2013. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát ne haragudj, ezért én is kiröhögnélek... :/ De nem tehetsz semmit, egyszerűen csak buta és éretlen vagy még. Bocsi, de ez az igazság...
2013. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Aki ilyen gányt hallgat, és fel is vállalja, az ne várjon mást. Nem hinném hogy a nagy részük sokkal jobb dolgokat hallgatni, de ez a kettő a zene legalja.
2013. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akik egyuttéreztek koszi a biztatást. akik meg leszóltak, azoktól kérdezem: ti milyen zenét hallgattok????
2013. máj. 29. 14:10
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
ACDC
2013. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
na te nem tom az vagy e aki beszólt nekem, de én meg pl az ACDC-t nem szeretem, szerintem már osrégi, lejárt lemez.... ha nem nem az vagy aki leszólt, akkor boccs
2013. jún. 4. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Ebből látszik, mekkora egy éretlen kis k*rva vagy. Nem tudod, mi a zene, és azt hiszed, csak az a jó zene, amit tegnap készítettek. Egyszerűen dühítő az ilyen mihaszna f*szkalapok hozzáállása mindenhez. Ami jó az IDŐTLEN. És még téged sajnáljunk, mert cikiznek? Meg is érdemled.
2013. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!