Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért csúfolnak a zeném miatt?

Miért csúfolnak a zeném miatt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az osztályban mindig cikiznek, mindenért. A legútobbi az volt, hogy kaptam egy új telefont, és megmutattam a suliban, hogy kicsit menőbb legyek. Erre megnézték a zenéimet, és kigúnyoltak, mert Justin Bieber, meg Hannah Montana volt benne. De én is tudom hogy a Hannah Montana kicsit régi, de akkor is... meg ezzel egyébként is piszkáltak, hogy Hannah Montana-s pólóba voltam egyszer, és hogy olyan volt a füzetem is. Mert azok igazából még tavalyról maradtak. Mit tegyek hogy ne gúnyoljanak emiatt és mindenért?? És bocsi, ha rossz helyre írtam, de nem tudtam, ez a kérdés hova tartozhat.

2013. máj. 9. 19:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ha te is leszóltad az én zenémet, én miértne a tiéd??? ennyi... azért vagyok f**zkalap, mert nem szeretem az ACDC-t? húúú most akkora bunt elkovettem komolyan... na menjél aztán halgasd a Szent ACDC-t
2013. jún. 5. 16:57
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Még mindig ostoba vagy, mert nem azt hallod meg, amit írok, hanem egy részletét belőle, ami nem is lényeg... ÉRETLEN vagy, mint a Borárosi banán...
2013. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Hülye kis pi*csa vagy! :D

Megérdemled, hogy kiröhögnek.

Kívánom, hogy egyszer majd szabadulj ki ebből a szintből. Bár nem tudom sikerülhet-e...

2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer vagy.
2013. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lúzer vagyok, ezért akartam a telómat mutogatni. És felraktam a telómra az ACDC-t, ami szerintetek jó. És amikor azt hallgattam, akkor is kiröhögtek :(
2013. jún. 22. 14:44
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért röhögnek ki, mert ők se értenek semmit a zenéhez. Ezekkel nem lehet semmit csinálni. Szerintem kérdezz meg valakit akit nem csúfolnak a zene miatt éstegyél fel olyan számokat, amiket a többiek szeretnek. Ez a képmutató megoldás. Vagy... szard le. Mást nem lehet mondani.
2013. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Rémes életed lehet, ha ennyire másoknak akarsz megfelelni. Én egy 17 éves srác vagyok. Ha menő akarnék lenni, csont soványnak kellene lennem, focistásan körbenyírt hajjal, rózsaszín pólóban, ájfónnal, és ami a legfontosabb, diszkózenét kellene hallgatnom. Ennek ellenére izmos vagyok (erősport), vasalom a hajamat, többnyire death metált hallgatok, és legtöbbször fekete cuccokat hordok. Hogy miért? Mert nekem így tetszik, aku.rvaéletbe mostmár! És mindig is nagyon jól kijöttem mindenkivel. Tudod miért? Mert nem vagyok egy kiba szott felszínes képmutató gyökér.


Miért nem próbálod meg megtalálni a saját stílusodat? Akkor nem kellene arra törekedned, hogy beállj a sorba...

2013. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!