Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ciki ha nem tudom...

Szerintetek ciki ha nem tudom miről szól egy dal?

Figyelt kérdés
Mármint angol nyelvű és néha megnézem angol felirattal, de szerintetek ciki ha nem tudom miről szól?

#zene #angol #ciki #miről.
2013. máj. 12. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagyis mindenki ciki, aki nem tud angolul és angol zenét szeret? :)

Tetézem, én olyan vokálos zenét hallgatok, ami ha magyar lenne sem nagyon érteném. De... leszarom, nekem tetszik. :)

2013. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenki tökéletes angolból vagy bármilyen nyelvből:D

szerintem kb az emberek 95%-ka nem tudja miről szól:D

2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha megtetszik egy szám, akkor megnézem szöveggel, hogy legalább tudjam, mit hallgatok, ha nagyon nem megy a fordítás úgy nagyjából, rákeresek magyar szöveggel, de ha az nincs, akkor próbálok szótárazni. Kérdezték is a többiek, hogy angolórán hogy tudok ennyi szót, mondtam, hogy le szoktam fordítani a kedvenc zenéimet. Ezt ajánlom egyébként mindenkinek, mert sokat lehet belőle tanulni, még ha nem teljesen pontos, a szavak akkor is megragadnak egy idő után: ))
2013. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Tudod milyen sok embernek gőze sincs róla :)

Ez nem ciki...

2013. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem, számomra a zene, maga adja át az érzéseket, nem pedig a szavak jelentése. Az egy dolog, hogy értelmes szavakat énekelnek általában, én ezt figyelmen kívül szoktam hagyni. Érdekes módon néha egy régi kedvenc számom szövegfordítására rákeresek, gyakran megesik, hogy magából a zenéből megértettem, hogy miről is szól annélkül, hogy értettem volna a szöveget.

(Persze nem minden zenénél lehetséges ez...habár ebben nem vagyok teljesen bíztos)

2013. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!