Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány és én...

JaNii69 kérdése:

Tetszik nekem egy lány és én is neki.16 vagyok. Tudom elég ciki de ő nem olyan mint akikkel edig volt dolgom. Egysuliba járunk. Kérdéés: Miről beszélyek vele? Sok példáát légyszii

Figyelt kérdés

#lány #tetszik #téma ?
2012. dec. 19. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyes írás rejtelmei kezdetnek megtenné.
2012. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hogy-hogy más? kérdezd meg tőle milyen filmeket szeret, milyen fajtákat, talán el is hívhatnád moziba:) beszélgethettek valami közösről is. mint például...ha mind a ketten szeretitek a Jóban rosszbant vagy a Barit akkor arról is beszélgethettek, hogy pl láttad tegnap nagyon komoly volt szerinted mi lesz ...-tal..mondjuk ez már csak ilyen vészhelyzet esetén lenne jó:Dd ha már nagyon nincs más:)

de hogy-hogy más? mi más benne?

2012. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért lenne ciki? Először is vedd lazára a dolgot,ne stresszelj be előtte,vedd úgy h csak egy régi ismerőssel találkozol,nem kell már előre azon agyalni h most jót e mondtam vagy meg e merjem kérdezni. Legyél bátor,a nyámnyila pasik nemhiszem h sok csajnak tetszene. Amiről beszélgethettek.. hát többnyire mindenről.. :D Hol akarsz vele beszélgetni? elhívod őt valahova,vagy még suliba találkozáskor gondolod?
2012. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!