Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randin h viselkedjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin h viselkedjek? Rossz pont nálam h ilyenkor nem tudok nagyon miről beszélni és az ciki :/

Figyelt kérdés
Holnapután találkozok egy sráccal,és nagyon félek,mert általában olyankor megkukulok :/ Mit tehetnék ellene?H érhetném el h jó legyen a randi és legyen második alkalom is? Segítsetek kérlek!
2011. jún. 18. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én is mindig nagyon csendben vagyok sajnos... de eddig akárhány sráccal randiztam, mindig kerestek hogy legyen következő találka is... :))
2011. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

ne akarj más lenni mint aki vagy.

ha te egy csöndes lány vagy akkor legyél csöndes. valszeg épp ezért hívtak el randira.

minden más opcióról lefog ríni az erőltetés és akkor esélyes, hogy nem lesz 2.ik randi

2011. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
nyugi a srácnak kell férfinak lenni és beszélni :D
2011. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Fasza. Már ez is a férfi dolga. Nektek miért is kell kussolni?
2011. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem mint két félnek ugyanúgy kéne beszélnie..amúgy én nem vagyok egy csendes lány,vagyis van amikor igen,de pl a barátaimmal egyáltalán nem..és ezért nem értem h egy pasival aki tetszik miért vagyok az :/ ezt úgy nem szeretem...
2011. jún. 19. 12:35
 6/6 anonim válasza:

Én is fogok találkozni egy lánnyal jövőhéten és nekem is pont ez a bajom :D


Segíthetnénk egymásnak. Én el mondom, hogy mit szeretnék hallani egy lánytól és Te elmondod, hogy mit szeretnél hallani egy sráctól.

Ha tetszik az ötlet írj priviben :D

2011. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!