Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek, ez normális?

Directionerek, ez normális?

Figyelt kérdés
hogy egy ember odavan Harryért mert jól néz ki (de azt se tudja hogy hány éves,van-e tetkója stb...)ez sztem ok is lenne valamennyire,de ezek után azt mondja hogy Fújjj az 1D buz*,meleg,nehogy felírd a táblára ,hogy "I Love One Direction" mert lerodhad stb...

2013. máj. 13. 16:00
1 2
 1/13 sdan ***** válasza:
80%
heh egyik barátnőm is pontosan ilyen xd amúgy szerintem ez szánalmas...
2013. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%
ha csak az egyikőjüket "szereti" vagy helyesnek tartja és a többire ilyen ocsmány jelzőket aggat, akkor az az ember tényleg szánalmas. Directionator-nak szokták hívni, de ha egyikőjüket se kedveli, akkor az lehet féltékenység az elért sikereik miatt. A kérdésedre - hogy nez normális-e, nos szánalmasnak igaz, de sokan vannak vele így, persze ennek nem attól még nem kéne normálisnak lennie. Az a személy nem feltétlenül nem normális, hogy csak az egyikőjük (jelen esetben Harry) tetszik neki, de magát minősíti az is, ha így viselkedik, mint ahogy te is említetted.
2013. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

b*zi? rossz vicc :D az a baj,hogy a b*zit egyszerűbb kimondani mint a biszexet... pedig biszexek!(harry és louis)

nekem annyi a véleményem,hogy szerintem több meleg jár az osztályába mint a 1d létszáma :D puszilom

2013. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hm....SZERINTEM TE NEM DIRECTIONER VAGY HANEM NATOR ÚGYHOGY TAKARODJ INNEN! Jah....és Harry és Louis nem biszexek:)

Köszi,puszi!:')

2013. máj. 28. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

directioner vagyok,a barátnőim már agybajt kapnak mert egész nap róluk beszélek. A számaikra alszom el. Ha hiszed ha nem, éppen az előbb kezdtem el rajzolni őket ;)

Most miért olyan nehéz elfogadni. Engem nem zavar hogy biszexek,akkor is istenek! *-*

2013. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bocsi,elfelejtettem írni hogy Li neve díszeleg a csuklómon.(unatkoztam kompetencia mérés alatt,na)
2013. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
12%
Egy rohadt eggyüttesért így odalenni inkább ez a vicc. Miért kéne felirni amugy is a táblára hogy i love 1d? hány évesek vagytok amúgy?
2013. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
kérdező, te mit nem látsz ezen? tényleg biszexek, könyörgöm egymás seggét fogdossák (igen, poén, de az én haverjaim nem így poénkodnak).. mellesleg ez most nem zavar, nem vagyok directionator... mondjuk directioner sem, de mindegy:D
2013. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hahhahah nem biszexek;)
2013. máj. 31. 14:26
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

mondták neked?

Figyelj, én teljesen odáig vagyok Liamért és Harryért, de én elfogadom hogy Harry milyen. Persze,nem pl rajogó fiúkkal kavarnak,szó sincs erről, inkább egymással. Szóval inkább Louis-val,ha érted. Furcsának tűnhet, de ez van. Sőt, az is lehet hogy tényleg a lányokat szereti, viszont "hajlam" tuti van benne. Poénnak poén amiket szoktak csinálni és a legtöbbet a lányok miatt is teszik,mert sok csaj erre gerjed, de vannak olyan dolgok is, amiben úgy érzem, valami nem oké..

De nem zavarna, amúgy is a lányok felé dől a mérleg ;)

2013. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!