Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolás koromban nem...

Középiskolás koromban nem tudtam még, mi az az érettségi. Ez ugye nem normális? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Elsős középiskolás voltam (kb. 15 éves, mai rendszerben 9.-es). külön angolra jártam. az angoltanárom kérdezte, akarok-e majd angolból érettségizni. én meg nem tudtam, mi az az érettségi, azt válaszoltam neki, "nem tudom". egyébként olyan iskolába jártam, ami érettségit ad. most már átlátom az iskolarendszereket (azóta felnőtt, diplomás vagyok), de akkor fogalmam sem volt.

Faggatóztam itthon, mire jó az a suli, mi lehetek vele, ha nagy leszek. Szakközép volt. nem érettem, akkor csak szakmát ad-e, vagy más is lehetek később, zavaros volt kicsit. emlékszem, többször is faggattam akkor elsős koromban édesanyámat erről, de nem akart összeállni a kép.

Akkor még nem volt Internet, hogy ilyeneknek utánanézzek könnyedén, de amúgy se ismertem a szót, így rákeresni se tudtam volna.

Mit gondoltok erről?


Minél többen írhatnátok, érdekelnek a kívülállók véleményei, köszönök minden választ előre is!


2013. máj. 9. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, én általános alsóban már tudtam. Meg a szüleim is sokat beszéltek arról, hogy milyen volt középiskolaba járni, meg érettségizni, szóval értettem.
2013. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

és mi lehet az oka ennek, hogy nem tudtam? nekem lehetett akkor gyenge a felfogóképességem, nem figyeltem eléggé, amikor erről beszélnek? vagy nem figyeltek arra, hogy elmondják a tudnivalókat? szóval ki/mi lehetett az oka, hogy nem tudtam? Tudom, nem ismersz engem, de hátha van tipped. vagy bárkinek, aki olvassa ezt.

2013. máj. 12. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem beszélgettél eleget a szüleiddel, mi nagyon sokat beszélgettünk ilyenekről, milyenek voltak fiatalon, ilyesmi. Vagy csak véletlenül nem került szóba.
2013. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!