Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várjátok már az új Avenged...

Várjátok már az új Avenged Sevenfold albumot?

Figyelt kérdés

Most hogy a Rev már nincs sajnos, mire számítotok? Ugye ő is nagy részét kivette a dalok írásában, a maga kis őrült világával:) Igaz Matt azt mondta, hogy úgy érzi teljes az album, nem hiányzik belőle semmi.

Én már nagyon kíváncsi vagyok, főleg amióta hallottam azt a kis részletet a honlapjukon!



2013. máj. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom, és elég kíváncsi vagyok. :) Sajnos Rev nagy veszteség, de ettől függetlenül szerintem jó lesz!
2013. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várom hát. :D
2013. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 £aRA ***** válasza:
nagyon-nagyon várom:DD
2013. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várom! Kíváncsi vagyok, hogy lesznek e líraibb számok is, vagy zúzós lesz teljesen :)
2013. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom és szerintem jó lessz hisz már megtanultak a Rev nélkül írni és már 2 számuk is volt nélküle és elég jók lettek de azért izgulok! :)
2013. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!