Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatal nőként ti elmennétek...

Fiatal nőként ti elmennétek egyedül egy napra egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy adódott, hogy a barátaim nem tudnak jönni.. de én szeretnék elmenni, csak nem tudom mennyire jó ötlet egyedül.
2013. máj. 15. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikre. Pl szigetre a sok paraszt külföldi miatt egyedül semmiképp, de egy hegyaljára ahol sokkal családiasabb a légkör már inkább. Bár én nem nő vagyok:D Egyébként a fesztivál oldalán beírod, hogy honnan mész, és veled tart e valaki biztos lesz jelentkező. A fesztiválon meg már úgyis hozzáverődsz valami társasághoz, sok ember közt nem érhet baj, főleg ha be tartasz egy fontos szabályt. NE RÚGJ BE! Ne fogadd el ha meghívnak, csak magadnak vegyél italt, te tudod mennyit, és mit szabad innod.
2013. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm mindenképp el akart jutni a kedvenc bandájára, de úgy adódott, hogy mi nem tudtunk vele menni... ő mégis elment egyedül a Hegyaljára... az éjszaka közepén sírva hívott fel, hogy zaklatja őt egy álló farkú srác, aki tapizza és próbálja befűzni, alig tudta lerázni őt.... Hegyen sokkal több a bunkó... ezzel szemben mikor a Szigeten és a Volton voltunk (több alkalommal is) rengeteg jó fej emberrel találkoztunk akikkel el lehetett menni meginni valamit vagy csak leállni dumálgatni... Volton és Szigeten sokkal barátságosabbak az emberek és nem kell mindig a barátaiddal összenőve járkálni... Voltra és Szigetre nem para egyedül menni, de Hegyre és Rockmaratonra már nem mernék barátok nélkül indulni... inkább a fesztivál honlapján írj a főrumba... mi is így vittünk magunkkal egy lányt az egyik évben a Szigetre és azóta is tartjuk a kapcsolatot... remélem tudtam segíteni :)
2013. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!