Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmennétek egyedül egy fesztiv...

Elmennétek egyedül egy fesztiválra, ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, még messze vannak a nyári fesztiválok de én máris ezen rágódom, mert nincs kivel elmennem pedig nagyon szeretnék! Sajnos nincs olyan barátom, akivel azonos lenne az ízlésünk zene terén! Viszont ha jönne idén olyan együttes, akit nagyon szeretnék látni, bánnám ha ki kéne hagynom! Viszont egyedül szerintem elég rossz, és szerintem szánalmas látványt is nyújtanék... viszont nem nagyon van más lehetőségem :'(

Van valaki hasonló helyzetben mint én? Mit tennétek?


2010. márc. 3. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hegyalja?: )
2010. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem... Volt, Balaton Sound, vagy Sziget!

De a kérdés a lényeg!

2010. márc. 3. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak a nudista strandra mennék a helyedben!
2010. márc. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet:S
2010. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én mennék, sőt voltam is így, már odaúton össze lehet szedni egy jó társaságot. Ne parázz. Jó önismereti teszt is :D
2010. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Csakhogy én nem vagyok ilyen haverkodós :(
2010. márc. 4. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Balaton Sound-ra és a Szigetre, én is egyedül mentem volna, mert senki nem jött mert messze van meg drága meg egyéb kifogások! :( Szóval voltam már hasonló helyzetben...Na én akkor nem mentem! :(
2010. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megalapozod a hangulatod szesszel utána simán odacsapódhatsz bárikhez.Vagy kiírod a facebookodra vagy amid van,hogy ki menne veled.Nekem se volt tavaly elött kivel mennem,kiírtam myvip klubban ahol ugyanolyan érdeklődésű emberek vannak mint én,hogy ki megy mert azzal megyek,és simán összeszedtem embereket akikkel azóta jóba vagyok:)
2010. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Nem vagyok haverkodos tipus." szeretnél menni, nem akarsz kimaradni belőle, ősszel ott fogsz rágódni, hogy elcseszted..Menj el! Bátorság. Mi is ott leszünk, befogadó társaság...Sziget
2010. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!