Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megéri úgy gitárta...

Szerintetek megéri úgy gitártanárhoz járni hogy,1300ft/60 perc,3-an vagyunk, és ebből a 60 percből rám kb.15 percet szán rám?

Figyelt kérdés
félek hogy nemtalálok olcsóbbat,viszont ez így pénzkidobás..szerintetek mit tegyek?

#zelélés
2013. máj. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
1300ft jó 60percért, de az, hogy többen vagytok bent egyszerre, szerintem nagyon gáz.. mintha egyszerre 3 lánnyal randiznál, és várnád hogy ne legyen megsértődve egy sem :D szerintem úgysem fog tudni ugyanannyi figyelmet szentelni mindenkinek, aki ügyesebb, azzal jobban foglalkozik, egy idő után le is fogtok maradni egymáshoz képest, van aki gyorsabban fejlődik, szóval én sosem tanítanék úgy, hogy többen vannak bent egyszerre
2013. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul nemis egy szinten vagyunk..én még elég kezdő vagyok,a másik kettő pedig haladó..nemtudom mi lesz így,ez olyan mintha elkezdtem volna egyedül tanulni gitározni...szerinted otthagyjam?
2013. máj. 16. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve. Szerencse kell ahhoz, hogy korrekt ár/érték arányú tanárt találj, meg egy kis elszántság a keresésnél.

Én a következőt csinálnám:

1. éjjel-nappal gyakorolnék, hogy fel tudjak zárkózni

2. ha mégsem megy, megpróbálnám megbeszélni a problémát órán

3. ha nincs változás, új tanár után néznék

2013. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!! megfogadom a tanácsaidat!:)
2013. máj. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!