Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár hónap múlva elkezdek...

Pár hónap múlva elkezdek kungfu-ra járni. Előtte szeretnék jó erőnlétbe kerülni. Mert az edzés elején 50 perc erőnléti rész is lesz. Miket fogunk ott gyakorolni? Fekvőtámasz, felülés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

valami olyasmiket. de bármit csinálhattok. mi éppen húzódzkodtunk tegnap. mert úgy voltam vele miért ne..?

annyit csinálhatsz, hogy alap erősítéseket (fekvőtámasz, hasizom hátizom edzés, guggolás) elkezded igen magas szintre fejleszteni. már addig amíg otthon edzel, utána majd mondják edzésen mit gyakorolj otthon. vagy kérdezz rá.

2012. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itthon, a hátamat hogy tudom?
2012. jan. 14. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
hason fekve homorítás "törzs emelés".
2012. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Fekvőtámaszból, felülésből, guggolásból, homorításból mennyit csináljak naponta? Ami már elég komolynak mondható? Mihez viszonyítsak?
2012. jan. 14. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:

ha megy szabályosan 50 fekvő, akkor bele lehet kezdeni az egykezesbe. mert menő 100 fekvőt nyomni, csak már nem sok értelme van.

hasizomból (legyen szabályos felülés, ha nem terheli a hátat, de leginkább hasprés hogy biztos ne terhelje a hátad) olyan 200, és 50-150 mehet homorításból is.

100 guggolás is mehet, meg abból is mielőbb megtanulni az egylábas verziót. leginkább Pavel - a meztelen harcos írása alapján. ez így elég komoly.

2012. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Kung Fu-zok,de nálunk inkább állóképesség kellett.Szal én soha nem voltam kigyúrt,nem is szándékozom az lenni (most ugyan kockás hasam van meg ilyenek,de nem vok bodybuilder).Mielőtt elkezdtem volna Thai Boxolni,karatéztam és sokat futottam,szal jó volt az állóépességem.Van egy haverom,aki kondizik,és hiába erős meg kigyúrt,bírja a fekvőket,de nagyon ki tud fulladni,ha éppen rossz kedve van az edzőnek.Mondtam neki,h szar az állóképessége,és elkezdett futni,minden nap 2 km-t.Azóta sokkal jobb lett,nem fárad annyira.Sztem te is fussál sokat,meg persze fekvő,felülés.
2012. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!