Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék gitárt venni lehetől...

Phireg kérdése:

Szeretnék gitárt venni lehetőleg fix húrlábasat. Felsorolok pár gitárt mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Cort X5-OPB, Cort KX5-GC, b.c. rich onyx(de inkább a cort felé húz a szívem)

Először tremolós ibanezt akartam venni 92000 körül de utána néztem hogy nem érné meg, sőt olyan nagyon a tremolósok nem érik meg sok a macera.

olyan nagyon maximum 80000-ből ki akarok jönni.



2013. máj. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Vintage V100?
2013. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz. De metálosabb hangzásra hajtok, és ha esetleg tud valaki gitárt ajánlani örülnék ha valami jó tapasztalatot is mondana róla.
2013. máj. 17. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A Cort-ot tudom ajánlani! Nekem Cort KX5 van fél éve, fehér fix húrlábas, gyönyörűen néz ki, és gyönyörűen szól. Felezhetőek a pickupok, ezáltal sok hangzás elérhető, bár én nem használom ki. A nyaki hangszedő tökéletes hangzást biztosít szólóknál, én a nyaki szedőt akkor használom leginkább, ha lassú és nyújtással teli szólót játszok, akkor isteni hangzása van. :D

A hídi pickup valami állat metálra, én Drop C hangolásban használom jelenleg a KX5-öt, BFMV coverek és saját számok végett. De akár death metalban is megállja a helyét. a hídi szedőnek nyers hangzása van, gyors szólók, és kemény riffek játszására alkalmas :) Én eddig csak egy ócska stratocaster gitáron toltam, aztán fél éve vettem a KX5-öt, nem bántam meg. Ha ismét választanom kéne tuti, hogy a KX5 lenne az.

De azt javaslom ha van hangszerbolt a közeledbe, menny és próbáld ki.

2013. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és amit eddig olvastam más oldalakon mindenki dícsérte azt a gitárt (cort KX5) szóval elég esélyes hogy azt veszem meg. :)
2013. máj. 21. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy azt választod, nem fogsz csalódni:)
2013. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!