Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan oldalt mondani...

Tudtok olyan oldalt mondani ami a One Direction-t figyeli?

Figyelt kérdés
Úgy értem kiírja hogy abban a pillanatban hol vannak:)

2013. máj. 17. 21:12
 1/6 anonim válasza:
71%
Most komolyan, mit lehet rajtuk szeretni. Annyira szarok a számaik, hogy az már nekem kínos.
2013. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azok kik ?
2013. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az neked miért lenne jó? Mindenkinek van magánélete, ilyet nem tehetnek meg még ilyen tehetségtelen tinielőadókkal sem.
2013. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi hogy szeretitek őket vagy sem,mindenkinek megvan a maga véleménye ,hanem arra hogy tudtok e olyan oldalt,és nem a magánéletüket akarom megsérteni max kérni egy autogramot.
2013. máj. 18. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
TWITTER! Twitter minden mennyiségben! :) Én például bekövettem rohadt sok, ismétlem, rohadt sok '1D Updates' nevezetű oldalt, és ők általában mindig friss híreket, és információkat osztanak meg. De most például ugye turnén vannak, és ahogy észre vettem, az trend ahol vannak. Például múltkor Miami-ban voltak, az volt 3 napig a trend. Most Cincinnati-ben, és az volt a trend. :) Én adminja vagyok egy 1D-s oldalnak, és mindig onnan szedem az információkat! :) Nekem bevált. Ha nincs twittered akkor mindenképp csinálj egyet. :) Remélem segítettem :)
2013. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De egyébként kifejezetten ilyen oldal, ami percre, és akár utca pontosságra megmondja, hogy hol vannak, olyan nincs. :)
2013. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!