Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárt netről rendelni?...

Gitárt netről rendelni? Kiszállítatni?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy gitárt és eljött az ideje, hogy vegyek egyet.

Ezt a gitárt néztem ki:


[link]


Azt olvastam, hogy a Cort gitárok igen jók és szerintem "tanulógitárnak" jó is lesz ez nekem. De mivel olyan helyen élek, amelynek a közelében egyetlen egy hangszerbolt sincs így arra gondoltam, hogy kiszállíttatom.

Mit kell tudni az újonnan szerzett gitárokról? Be kell rajtuk vmit állítani? Mert ha igen akkor távol vagyok egy "szakembertől". Valamint mit gondoltok erről a szettről? Ami a szettben van az a Cort AD810 NS gitár, ha jól értelmezem, ugye? Nézegettem a youtube-on videókat és tényleg ez tetszett meg. Tipikusan olyan gitár amit elképzeltem magamnak és az ára se rossz. Szóval szerintem élőben se kell megnéznem. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi lehet a bökkenő egy újonc számára a kiszállított gitárral kapcsolatban!

Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat.



2013. máj. 21. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Cort nagyon jó választás, főleg ez a darab. Szerintem ideális indítás :D Fontos, hogy nem tudom, hogy hangolód van-e vagy hogy a szett tartalmaz-e. Ez egy nagyon fontos rész, tekintve, hogy egyébként hamisan fog szólni, ha azonnal nem is később igen :D egyéként nem hiszem h ezen kívül bármi is kéne én még egy pengetőt ajánlanék mert fájni fog az ujjad. egyébként semmit nem kell csinálni az új gitárral csak behangolni.
2013. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Igen, tartalmaz hangolót és pengetőt is. akkor megleszek :D

2013. máj. 21. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
ja akkor igen más nem kell :d
2013. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Az elsõ elég nagy marhaságot ír (mentségére szóljon látszik, hogy baromi kezdõ), ha hazaértem írok részletesebben.
2013. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gitár jó és a Hangszerdiszkonton érdemes rendelni.Korrekten kiszállítjak ingyen ráadásul rövid idõ alatt.Nem bánod meg ha hangszerdiszkontrol rendelsz!
2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Az első hozzászólásában semmi kivetni való nincs, teljesen helyt álló. Annyival kiegészíteném, hogy érdemes kapásból egy húrkészletet is rendelni mellé, mivel a gyári húrok általában nem hosszú életűek és egyébként se szólnak szépen. Egyébként kíváncsian várom Hitetlen válaszát. Aki nem ismeri, tudni kell róla, hogy minden érdemi hozzászólást fikáz és oltári nagy baromságokat szokott összehordani. Szóval aki nevetni akar, le ne maradjon! :D
2013. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én se nagyon értem mi volt a válaszommal a baj 2 éve gitározok csak tény, de szerintem nem hagytam ki semmit... jó a húrok tényleg jó ötlet, nekem nem jutott eszembe, de tanuláshoz nem feltétlen lételem.
2013. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és melyik húrt ajánlanátok?
2013. máj. 22. 21:33
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Na az agyasoknak már habzik a szája, nem lepődtem meg. :)

Úgy látszik egyeseknek fáj, ha valaki jobban ért a dolgokhoz...

A probléma ezzel a mondattal van: "egyébként semmit nem kell csinálni az új gitárral csak behangolni."

De most már csak azért sem írom le amit akartam.

2013. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Oh, de kár! :( Pedig már készítettem a rekeszizmaimat.
2013. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!