Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Squier Bullet Stratocaster...

A Squier Bullet Stratocaster valóban trágya?

Figyelt kérdés
Mostanában készülök elektromos gitárt venni,és mivel kevés pénzem van,erre gondoltam.Jelenleg basszusgitározok,de a klasszikus gitárral is ismerkedek.

2013. máj. 22. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz az, ha használtan veszel egyet 20-25ezer forintért, akkor az még mindig az árkategória csúcsa
2013. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az árához képest szerintem tökéletes. Nekem ilyen volt az első elektromos gitárom, nem volt vele gondom. Néhány embertől azt hallom, hogy nekik nem nagyon volt be. Lehet csak én fogtam ki egy jó darabot, nem tudom.
2013. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyanom van, és évek óta használom. A haverom most hozott egy Vision Strat-ot. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Nem mondom, hogy minden példány jól sikerült, de az enyém abszolút használható.
2013. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első gitárom. Akkor kezdőként nagyon szerettem, nem volt vele semmi bajom. Most már pár év gitározással és sok hangszer kipróbálásával a hátam mögött már nem tartom olyan hűdejónak, de abban az árkategóriában szerintem még így is az a legnormálisabb hangszer.
2013. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az árához képest valóban nem rossz, de Standard alatt (véleményem szerint) nem érdemes Squiert venni. Kezdéshez viszont megfelelő a Bullet is.
2013. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!