Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az normális, hogy a tömörtestű...

Az normális, hogy a tömörtestű elektromos gitáromon kissé bezörög az A-húr majd nem minden bundnál?

Figyelt kérdés

A gitár márkája SX.

Tegnap hoztam el a hangszer javítóból, azért viddem be, mert a D-húron egy bund zörgött. Állítólag "a gyárba nem volt befejezve rendesen."

Elhoztam, azóta az A-húr zörög majd nem minden bundnál és a vastag E-húr is.


Az lényeges, hogy csak erősítő nélkül tudtam még kipróbálni?


A javítást a:


[link]


Teréz krt.-i üzlete vállalta 10ezer forintért...



#gitár;elektromos;húr;bezörög;
2013. máj. 31. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért zörög, mert a húr finoman hozzá ér egy másik bundhoz. Ennek az az oka, hogy a gitár nincs megfelelően beállítva (pl a húrok magassága). Ha elviszed szervizbe, akkor mindegyik húrt be szokták állítani, nem csak egyet, szóval én a helyedben vissza vinném és meg mondanám, hogy csinálják meg, ha már kifizetted. De egyébként annyira nem bonyolult ezeket beállítani, az interneten kismillió segítség/leírás található. Szóval felesleges ezért ennyi pénzt kidobni, de ha már megtetted akkor vidd vissza és b*szd le őket.
2013. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyit még megjegyeznék, hogy azt viszont te rontottad el, hogy nem ott helyben próbáltad ki a gitárt és szóltál nekik, hogy nem megfelelő.
2013. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!