Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Standard Plustop Pro...

Epiphone Standard Plustop Pro vagy használt Standard még koreai?

Figyelt kérdés
Hasonló árban vannak, mennyivel jobb a koreai, ami Gibson pickupokkal van szerelve?

2013. jún. 16. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a koreai Epi Standard-ban Gibson pickup lenne?
2013. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pl innen: [link]
2013. jún. 16. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
És te elhiszed?
2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valószínű kamu(nemtalálok más iet) , ettől még a kérdésem fennáll(gibson pickup nélkül)
2013. jún. 16. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy Gibson pickup van benne, de én se találtam olyan informácót, hogy gyárilag ilyennel jött volna ki. Két Epiphone-ról tudok, amit Gibson pickuppal csináltak, az egyik a "Tribute"es a másik a Tommy Thayer “Spaceman”.

De lehet, hogy utólag beletették.

A koreaiakra azt mondják, valamivel egyenletesebb a minősége és elsősorban a fogólap és a bundok kidolgozottsága jobb.

Ha valóban Gibson a hangszedő, én inkább azt választanám.

2013. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, Tribute most is van( Gibson pickuppal), ami 140 keményytokkal együtt újonnan, lehet hogy azse lenne egy rossz vétel. Használtat viszont mindenképpen élőbe kéne megnézzem(zörög, kopott a bund, stb), a feljutás meg nem olyan olcsó azért(nem pesti vagyok)
2013. jún. 16. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem az Epiphone-t. Azt írták, a 2002-es Standardek Gibson által tervezett, de Koreában gyártott pickupokkal készültek.
2013. jún. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy Gibson által tervezett, mint ebben a cikkben? [link]

"By the way - Epiphone Les Pauls have pickups designed by Gibson and the fit, finish and playability of these guitars is about as good as many USA made Gibsons. "

Egyébként ittis azt írják, hogy a koreai jobb: [link]

2013. jún. 17. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi.
2013. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!