Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen javítani valót találtok...

Milyen javítani valót találtok az első videómon?

Figyelt kérdés
Első sorban a felvétellel kapcsolatos kritikákra lennék kíváncsi, mert a játékomban én is elég sok hibát tudok.

2013. jún. 21. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. jún. 21. 16:21
 2/7 anonim válasza:
Már elnézést, de tényleg nem tudod, hogy a gitárt neked szánta a Jó Isten? Ne szerénykedj, fantasztikus!
2013. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szóval csak a videóval kapcsolatos "kritikákat" kérsz? az korrekt, annyit tudnék javasolni, nem tudom, milyen alapra játszod rá? nekem elég "midi-szagúnak" tűnik, szerintem ez valamilyen midis alap ugye? itt találsz mp3as, hangszeres alapú valódi alapokat:

[link]


nem néztem most meg, de szerintem ehhez a számhoz is van normálisabb backing track, ahol tényleg valódibb hangzást kapsz

2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Imádom ezt a dalt :D

Jók a kamera állások csak sztem egy ilyen egyszerűbb instrumental video után ne rakj be stáblistát, mert elveszi a varázsát!

Zárójeles megjegyzés:

Am a p*csöm leharapnám ha így tudnám csapatni :D

2013. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó lett! Lenne egy kérdésem: Milyen hangkártyát használsz? Mert ha jól látom Guitar Rig-et használsz :)

2013. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat! :)

Bármilyen hangkártya jó hozzá :)

2013. jún. 24. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Heló. Először is minden elismerésem, hogy végre valaki videót tesz ki magáról itt a gyk-n. A következők az észrevételeim:

- A képminőség és fényviszonyok jók, háttér (monitoron zeneszerkesztő) profi látszatot kelt, kifejezetten teszik amikor gitárra ráközelít;

- Hang is szép;

- Rövidnadrágot ilyenekhez felejtsd el;

- Stáblista felesleges, egy perces videóhoz meg két emberre főleg;

- Ha elcseszel valamit, ne nézz fel (meg körbe) hülyén, hanem játssz tovább, mintha mi sem történt volna;

- Gitárjáték (bocs, nem bírom ki): gyorsan játszani már egész szépen tudsz, itt az idő megtanulni pontosan nyújtani, vibrátózni és szépen, kifejezően hangsúlyozni. Nem árt egy kis háttér az improvizációhoz. Ha ezekre rágyúrsz, szuper gitáros lesz belőled.

2013. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!