Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból már az első jegyem...

Matekból már az első jegyem rossz (ha kb.2es ), akkor még ki tudom javítani? 11. es vagyok, mindig 4es voltam belőle. Akkor ugye nem nézik a félévet továbbtanulásban?

Figyelt kérdés

Tudom,idióta egy kérdés...

Tavaly 4,65 volt az átlagom összességében. Elhatároztam,h az érettségi tantárgyakból 4es 5ös maradok. Viszont,most 11.ben már az első matek jegyem rossz lesz...ma írtunk dogát,alaposan elcsesztem,leblokkoltam,összekavarodtam...és gondolom kb 2es lesz..remélem,nem rosszabb.

Ha mondjuk még félévig írunk 1 tz-t és kettő dogát ,ezeket mondjuk mind 4esre írom,akkor van esèlyem a négyesre?

Azt olvastam,h a 11.félév nem számít bele a továbbtanulásba...


2012. szept. 21. 14:37
 1/6 anonim válasza:
Ha csak ennyit írtok és a tz 3 jegyet ér akkor a jegyeid átlaga 3,66 szerintem tanárfüggő, hogy megadja e a 4est.
2012. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az az igazsag ,h nem tudom ,pontosan mennyi dogat irunk..

Uj most ez a matektanar,nem mondta meg,h hogyan tervezi..megkerdezem majd tole.

De tegyuk fel h 2es ,akkor ilyen jegyekre kb : 2 4 5 4 4 erre jarna a 4es? Mert atlag szerint 3,8. Persze akkor tenyleg ilyen jegyek kellenenek,de azon leszek,h sikeruljon is.

2012. szept. 21. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudsz reálisan gondolkozni. most kajak ezen aggódsz h egy matekdoga miatt nem fognak felvenni (kb.) 2 év múlva a felsőoktatásba?

11. első félév am se számít, és év végéig bőven lesz lehetőséged kijavítani. és ez 100%.

2012. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na vegre mar vki,aki megmondja,h hulyen gondolkodom:D

Tudom,h baromsag ezen porogni,de neha ramjon valami,akkor ezen porgok..

Meg ha nem szamit,akkor tenyleg megprobalok megnyugodni:)

2012. szept. 21. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá a dologra. A 11. első félév még semmit nem számít. Majd az év végi, de év végére még 5-ös is lehetsz, ha a többi dolgozatod jól sikerül. :)
2012. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)!

Azt hiszem megnyugodtam:D

2012. szept. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!