Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Internetről mennyire lehet...

Internetről mennyire lehet megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
el lehet bohóckodni, de ha komolyan gondolja valaki, az menjen tanárhoz. 20ból 19 otthon tanuló diák nagyon rossz irányba megy, hiába nagyon szorgalmas, és körültekintő, zenét nem könyvekből meg videókból kell tanulni.
2013. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlagban kb. egy év elteltével feltesznek egy olyan kérdést a gyk-n, hogy eddig és eddig eljutottam, hogy mit csináljak?
2013. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát, én is otthon tanulok, de én két hangszeren játszok a gitáron kívül, az egyiken 8 éve, a másikon 5 éve, szóval van egy kis előképzettségem! :) de ha nagyon komolyan szeretnéd, beíratkozol egy zeneiskolába, bár hosszú a várólista, de olcsóbb jóval, mint egy magántanár :)
2013. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!