Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen előfokcsöves (hibrid)...

Milyen előfokcsöves (hibrid) 15-20W -os gitárkombót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 00:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Üdv! Kérném még egy kérdés erejéig kérném a véleményét! :)


A csekély hely miatt nem nagyon fér el egy kombó, ahol könnyedén elérhető lenne, stb. Ám a számítógéphez aktív hangrendszert kötnék, jó áron (talán) tudnék hozzájutni:


[link]


Van egy basszusgitárom is, a szobatársamnak volt egy ilyen 5-1 -es cucca, s a basszusgitárral abszolút használható volt és jól is szólt, megvoltam vele elégedve! Ön véleménye szerint gyakorlás szempontjából hogyan szólna ez a cucc a gitár alatt? :) Két okból lenne ez ideális, a gitárkombót ritkán tudnám használni, nehéz lenne beüzemelni (kábeleket kivenni, egyebek, bedugdosgatni, tapasztaltam), ez pedig úgy is mindig be lenne üzemelve, s csak a gitárhoz csatlakoztatnám, s már szólna is, basszusgitárral is használnám, s mivel három outputja van (egy a mélynyomónak, a másik kettő pedig a többi hangszórónak), basszusgitárra a mélynyomót rákötném, a kis hangszórókon pedig menne az adott szám és még rá is tudnék játszani így! Praktikus lenne, s tetszik amúgy, ahogyan szól, csak nem tudom, hogy elektromos gitárral hogyan szólna.


Mi a véleménye? Köszönöm előre! :) Üdv!

2013. júl. 6. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!