Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc műfajotok? Előadóitok....

Kedvenc műfajotok? Előadóitok. T0p 1o! Nekem dubstep, darkstep, hard techno. Underground rap (minőségi). Pl. massive attack ft. Mos def-i against i

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

műfaj: rock, pop-rock-punk, pop, nyáron és bulihangulatban dance meg egy kevés dubstep remix, rapet utálom sajnos.

előadók: Avril Lavigne meg hasonló rockcsajok, sum41, blink182, papa roach, three days grace, escape the fate, Lady Gaga, Rihanna

2013. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rock :)


Thousand Foot Krutch, Linkin Park *-*, Avril

2013. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
műfa: igazából majdnem minden, rock, metal, pop, trance, drum and bass, dubstep, house, future garage, hiphop, rap (igényes!), triphop, ambient, jazz, komolyzene...stb. kedvenc előadók: Bonobo, Tegan and Sara, Rise Against, James Holden, Ellie Goulding, Parov Stelar, Daughter, Mord Fustang, Pendulum, Nirvana. Most igazából rájöttem, hogy inkább top50-es listát kellene összeállítanom... na majd legközelebb:D
2013. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

műfaj: punktól rockon át mindenféle metálig (heavy, death, black, power, speed, folk, metalcore, nu-metal stb...) + magyar underground rap igényesebb része, meg néha egy kis eminem meg old school hip hop :) a gépzenét sajnos rühellem.


előadó: 3 abszolút kedvencem az a7x, a bfmv és leander, de szeretem a slipknotot, soadot, papa roachot, régi lp-t, 3dg-t, metallicát, scorpionst, bvb-t, pokolgépet, ossiant, republicot stb...

Ha a rapet nézzük, akkor meg 2arc, tkyd, anonim mc abszolút kedvenc, de szeretem még a hősöket, riddlert, Soont, Blacket és Fluoridot/Fluor Filigrant (a mostani szarait viszont ki nem állhatom) stb...

2013. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
ÚÚÚÚÚ, nekem meg azok a b*zeráns májer csávók, akik a DJ pult mögött feszítenek, Fúúú, meg akik s*gglyukig letolt gatyával, félrefordított sapkával és deszkás cipőbe' feszengenek a Emtívín. De a legtutibb, amikó nyomatják a gépzenét, ami olyan, mintha a mosoógép centrifugáját vették vóna föl a cédére.
2013. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most ez hogy jön ide?
2013. júl. 20. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, primitív tajparaszt, az írásán látszik. Szóval. Nekem is a darkstep a kedvencem! ^^ Biztos ismered az én kedvenc producereimet:

-Gancher

-Dj Hidden (The Outside Agency)

-Eiton

-Technical Itch

-Limewax

-The Panacea

-Counterstrike

-Audio

-Donny

-Current Value

-Evol Intent


Neuro dnb szcénából pedig a következők:

-Horibil

-Neonlight

-Ewun

-DAVIP

-Zardonic

-Ophlot


:D írj rám légyszi!! Kösz


16f

2013. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tech Itch

Evol Intent

Nekem is nagyon bejön.Bár inkább ezek dnb-esek,de azt is nagyon szeretem underground szinten.

2013. júl. 22. 13:33
 9/13 juhasz94 ***** válasza:
Nekem kedvencem az ilyen pop-rock-punk jellegű dolgok, de sok mást is hallgatok. Előadóban meg hát 1. Paramore, aztán írok még mondjuk kilencet, de sorrend nélkül: Green Day, 30 Seconds To Mars, Emmelie de Forest, Pink Floyd, Beatles, RHCP, We Are The In Crowd, aztán hogy magyar is legyen Quimby, Kiscsillag.
2013. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kedvenc műfajom:Death metal,heavy metal,hard rock,magyar hip-hop,Goa,Trance.
2013. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!