Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek van olyan példaképetek...

Nektek van olyan példaképetek aki zenész? Ha igen, ki és miért pont ő az?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 22:19
 1/9 Lord Keri ***** válasza:

Rám B-Real volt nagy hatással, elég fiatalon ismertem meg a zenéjét tulajdonképpen fiatalkorom legmeghatározóbb zenéje volt amit az ő bandája csinált (Cypress Hill).

Rongyosra hallgattam a kazettáit. Ezt leszámítva amúgy emberileg nem nagyon követtem a munkásságát, szóval nem mondanám kifejezetten példaképnek. Viszont az biztos, hogy azóta nem volt olyan zenész, zenekar, akinek ennyire meghatározó volt rám nézve a munkássága.

2013. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, mindenkinek megy a zöld kéz aki válaszol :)
2013. júl. 5. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel amatőr szinten én is zenélek ezért van egy pár zenész példaképem : ) például John Petrucci,Mark Tremonti,Myles Kennedy vagy ott van például Alapi István akit épp tegnap láttam élőben játszani de mondhatnám még Lukács Petát is.És hogy miért ők az egyszerű mert tetszik amit csinálnak és ahogy csinálják.Zseniális zenészek.
2013. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Cameron Jibril Thomaz, ismertebb nevén Wiz Khalifa. Sok mindent megtanított:

-A múltat nem lehet megváltoztatni, kijavítani, kitörölni vagy elfeledni, csak elfogadni; s bár sokszor kocogtatja a vállad, ez nem azt jelenti, hogy neked vissza is kell nézned.

-Ha valaki a múltad alapján akar megítélni, akkor váljék ő is a múltaddá...

-Ne hagyj ott valami jót azért, hogy egy még jobbat keress. Ha egyszer rájössz, hogy neked most a legjobb, akkor a legjobb még jobbá válik. (Tudom, kicsit nyakatekert... :D)

-Kedvelj, szeress, de ne bízz senkiben.

-Amikor azt látják, hogy jobban megy a sorod - ez az a pont, mikor vissza akarnak majd szerezni.

-Eljön az idő, mikor választanod kell, hogy lapozol egyet, vagy becsukod a könyvet.

-Ha valaki ki akar lépni az életedből, tárd ki neki azt a kva ajtót...

-Ha elég bátor vagy viszlátot mondani, az élettől cserébe egy új hellót kapsz.

-Ha nem tetszik a helyzet, amiben épp vagy, te vagy az egyetlen, aki ezen változtathat.


És, ez nem igazán okosság, de a kedvenc idézetem tőle:

"Valaki megkérdezte, ismerlek-e téged... Milliónyi emlék futott át az agyamon, de csak mosolyogtam, és annyit mondtam: ismertelek."


:)

2013. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Téglás Zoli(Ignite, Pennywise énekese). Befutott az USA -ban, de egyáltalán nem szállt el magától és sztem ez nagyon pozitív.
2013. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dave Gahan (Depeche Mode). Nagy hatást gyakorolt rám, amiken keresztülment, amit végigjárt, hogy a gödör legmélyéröl is feltalált. Mindig ö lebeg a szemem elött, amikor összefutnak a fejem felett a hullámok.
2013. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)) még jöhetnek!:)
2013. júl. 11. 21:40
 8/9 anonim válasza:

Loreen. Azért szeretem, mert nem ilyen kis sztárocska ( nem piál, nem cigizik, nem füvezik, nem jár fűvel-fával). Jó hangja van, szinte az összes száma megvan a telómon.Kedves a rajongókkal, vicces., szerény.

13/l

2013. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. Michael Jackson (nem mint énekes, bár így is szeretem)
2016. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!