Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektro klasszikus gitár?...

Elektro klasszikus gitár? Valakinek van? Vélemény? Milyen árkategóriában érdemes venni?

Figyelt kérdés
gitár, zene, húr, elektromos, akusztikus, nyak, ár, eladás,

2013. júl. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
az attól fugg hogy mennyit szánsz rá! Megéri venni 40e-ért is,de azért minnél drágább annál jobb! De ezt ne értelmezd szó szerrint! Lehet drága Soundstation gitár is szar! Sőt az 80%hogy szar! ajánlani így nem tudok de szerintem inkább a Cort felé hajulj!:d Remélem ezzel is segíthettem! Ha igen nyomnál egy zöld kezet?
2013. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! D'Addario nemtudom hogy gyárt akusztikusra de nézd meg csak ajánlani tudom! Ha szánsz a gitárra 60e-t akkor ezt szerintem érdems lenne megvenni! [link]

Hangszerboltba próbáltam és nemigen tudom milyen hanjuk van ezeknek a falyta gitároknak de ez szerintem jó!

2013. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hangszerboltba próbáltam és nemigen tudom milyen hanjuk van ezeknek a falyta gitároknak de ez szerintem jó!"


Ez a mondatot így önmagában teljes sületlenség. Ha nem tudod, milyen hangjuk van, akkor miről beszélsz? Ha meg kipróbálta, akkor miért nem tudod?


Ha valaki nem ért hozzá, jobb, ha csöndbe marad.


AMit belinkeltél, az nem klasszikus. A kérdező klasszikus (nejlonhúros) elektro-akusztikust keres.


A D'Addario gitárhoz húrokat gyárt. Gitárt nem. Erre 10 másodperces utánanézéssel magad is rájöhettél volna.

2013. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom,bocs. De azt írtam hogy ''A D'Addario numtudom gyárt akusztikusra... '' Ezalatt húrt értetten. nemvagyok olyan hülye hogy Azt mondjam hogy a D'Addario gitátt gyárt... Am tényleg bocs csak kicsit kapkodtam. De nekem van egy klaszikusom csak metrós 6e forintért és attól nem kell sokat várni. jah,és nemígy kéne értelmezni a mondatom! úgyértettem hogy nemismerem azoknak a falyta gitároknak a hangját de ennek a gitárnak szimpi hangja volt. szóval?! asszem a linken kívül nemis adtam rosz vâlaszt!
2013. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát jó... a Metrós gitártól tényleg nem lehet sokat várni.
2013. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!