Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SZIGET fesztiválra idén megy...

SZIGET fesztiválra idén megy valaki? Milyen egy ilyen fesztivál?

Figyelt kérdés
meséljetek róla légyszi

2013. júl. 10. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Minden évben megyek 1 napra. Mire vagy kíváncsi?


Érdemes reggel kimenni, mert később nagy a sor. Bevihetsz nem alkoholos italt (talán 2x fél litert, de 1x felet száz százalék), és ételt is (nem kereskedelmi mennyiségben :D ). A pénzt, amit bent költeni szeretnél egy kártyára kell feltenned, bent azokat fogják lehúzni. Utána is tudod még tölteni, és ha maradt rajta pénz, visszakapod.

A benti kajáldáknál nagy a sor és drága, a mcdonalds-ra ne számíts, mert csak páros menüt adnak drágán, de hát valahol enni kell, sima zsíros kenyeret is vehetsz, ah nem vagy igényes. heti jeggyel ki-be mászkálhatsz (ha jól tudom). a napi jegy másnap reggel 6-ig érvényes, idén 13.000 forint.

ha tömegközlekedéssel mész (ajánlott, mert nincs parkoló a környéken, csak néhány nagyon drága), mindenképpen legyen jegyed, mert direkt ott állnak, hogy kiszúrják a bliccelőket.

bent rengeteg program van. délelőtt nagyszínpad talán nincs, de délután talán már az is van. mindenféle színpadok vannak, meg sátrak, világzenei, magyar, ilyen-olyan. nagyszínpadon minden nap 2 húzónév, 10-ig be kell fejezniük a nagyszínpados bulit. utána dj-k vannak, kis sátrak, kivéve ha záróbulin voltál, akkor azt hiszem, a nagyszínpados az uccsó, de nem vagyok biztos benne.

van bunjee jumping, ilyen kötélen innen-oda átlendülés, kreatív dolgok, egy évben hatalmas fa szobrok voltak kiállítva, máskor ilyen mászós baromság, harmadszor hatalmas libikóka, amin tömegek tudnak egyszerre libikókázni, idén sziget eye lesz, de az lehet, hogy fizetős lesz.

az emberek sztem nem rossz fejek, nem nagyon kötnek bele egymásba, mindenki a maga dolgával van elfoglalva. ezt azért írom, mert sok rosszat hallani, de én nem tapasztaltam rosszakat. vannak fura figurák, az tény, de nem kell mindenkivel beszélgetni.

vannak boltok, csináltathatsz tetkót (nem tudom, hogy igazit lehet-e, hennát tuti), még parókát, jelmezt, karkötőt is vehetsz, ha ez minden álmod, sőt, volt, hogy cd bolt is volt, de olyat csak 1x láttam.

amúgy a honlapon minden minden le van írva, ha adatok érdekelnek. utána nagyon könnyen fogsz találni taxit, ha pl. a közelben laksz, de azok átvernek majd az árat illetően, ha fiatal vagy.

mit mondjak még? nap közben az emberke még inkább üldögélnek, kajálnak, heverésznek, mert a napijegyesek leginkább 1 óra körül szoktak jönni, de én már reggel 10kor ott szoktam lenni, és sok dolog van akkor is.

mire vagy kíváncsi?

2013. júl. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

*dolog, *emberek

Ja és még pár dolog eszembe jutott.

Mindig van rengeteg jelmezbe öltözött ember. A hangulat szerintem nagyon jó, a koncertek nagyon jók, de nagy a tömeg, amikor nagyszínpados koncert van, még a büféknél álló emberek is azt nézik, már nem tudnak hova özönleni, de ha elöl, vagy középen állsz, teljesen jó.

igényes a dolog, csempézett mosdók vannak (engem ez meglepett először), persze még több műanyag wc.

elsőre úgyis el fogsz tévedni. :)

a hangulat szerintem király, az emberek jókat buliznak, elvannak egymással. tény, hogy nagyon sok a külföldi, de nem igaz, hogy nincsenek magyarok, azért még mindig járnak ki magyarok is, de sok a holland, francia, brit, olasz, stb. ne lepődj meg, ha látsz 1-2 csókolózó meleget, és arra számíts, hogy ha nem délelőtt mész, akkor bazi nagy a sor. sok a részeg, de azt ne hidd el, hogy tele van drogosokkal, mert szerintem ez nem jellemző.

amúgy olyan az egész elsőre mint egy mini városka, ahol mindenki sátorban lakik, és a zenéről szól az élet. :) én mire megtanultam, mi hol van, átrendezték. :) (mert sokáig ugyanott voltak a dolgok)

és van néhány olyan szórakozóhely, ahova a szigeten belül is sorba kell állni, de oda nem jutottam még be.

10 után még fergetegesebb a hangulat, vagy a dj partikon, vagy a kis sátrakban, ahova betolulnak az emberek, de vicces, mert pl. táncdal sátorban állsz mondjuk az iron maiden rajongókkal és a david guetta-fanokkal, és korda györgynek kiabáljátok, h nagyszínpadra. :D ehhez már kell hangulat. :D

Amúgy én ajánlani tudom csak, nekem nagyon bejön, bár sokan mondják, hogy idén fura lett a felhozatal, de nem rossz.

Hány éves vagy? Kimész végül?

2013. júl. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen kimegyek, de dolgozni, d emajd úgy csinálom, hogy jó legyen hogy este is tudjaK MENNI BULIZNI :d

Ezen a korda gyuris sztorin akkorát röhögtem XDDD


A fellépők elég gyengék, ahhoz képest hogy a napijegy egyre drágul. Engem a ska-p érdekel, azon kívűl semmi más a külföldiek közül. A magyar koncertekre meg vagy elutok avgy nem :) majd kiderül. Te melyik nap mész le? gondolon sok haverral és rengeteg pénzzel érdemes nekiindulni :)

2013. júl. 23. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Mikára megyek idén. Tényleg nem volt most olyan jó a választék, mint máskor, de én bízom benne, hogy lesz még jobb is. Mika sem a kedvencem (inkább a rock zene), de azt mondják, nagy koncerthangulatot csinál, hát majd lesz mit mesélni az unokáknak. A korda gyuris sztori igaz. :)

És megkérdezhetem, hogyan kaptál ott munkát?

2013. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a nagy társaság nem szükségszerű, attól függ, mennyire tudsz bulizni, én sem valami nagy tömeggel leszek. A pénz azonban nem árt.
2013. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ne mikára menj. Ska-p-ra gyere! :D az lesz a király! Igazi punk mupsók na azok csinálnak bulit :DDD


Egyik haverom szervezett be, akik már járnak évek óta.

2013. júl. 24. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát már van jegyem. Nálunk nem könnyű megegyezni, mert olyan a baráti társaság, hogy nagyon eltérő az ízlésünk. Idén Mika győzött.
2013. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha okostelefonod van, ne vigyed magaddal! Nagyon vigyázzatok, ki ne raboljanak!!!!! Tapasztalat!!!
2013. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem hál istennek nem raboltak még ott ki, de természetesen igaza van az előttem szólónak, nagy tömeg, stb. Inkább belső, vagy táska belső rekeszeibe kell tenni az ilyen értékes cuccot.
2013. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*belső zsebbe
2013. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!