Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel jobb a Beats Audio...

Mivel jobb a Beats Audio Studio vagy az összes beats termék hogy ilyen drága? Mivel jobb mint egy másik márka?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmivel sem jobb, sőt rosszabb. Csak bejött a divatba úgy mint az iphone. Csak az a gond hogy a sok tompafülű beats b*zi azt hiszi hogy drága akkor biztos jó. Kapásból 5 márkát tudok felsorolni amelyik simán leveri a beats cuccokat, és tényleg minőségi terméket gyártanak.
2013. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem kijenthetjük, hogy az előző kommentelőnek kisebbségi komplexusa van, valószínűleg (nem biztos) sosem hallgatott egyetlen beats fülest/fejhallgatót sem. Nekem solo hd-m van és eddig kiváló! Próbáltam már studiot, de nem hogy annyival, hogy adjuk érte még 30k-t. Igen, drágák a beats termékek, de jók. Ami jó, az drága. Az esetek 90%-ában ez van. NEM mondom hogy mindig, de tapasztalatból írom ehhez a példához. (egyébként füles területén is meggyőzött, a tour még a MOSÁST is bírja, ja és ha már ideírtam a senh. is van ilyen jó fülesben, csak olcsóbb)

Szóval fejhallg:B. Solo HD

Fülhallg.Senh. vagy Beats Tour

2013. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kissebségi komplexusom az nincs mert nem szorulok rá, ellenben értek a témához és nem csak a levegőbe beszélek... végzettségem szerint hangtechnikus vagyok, és elég sokat dolgoztam/dolgozok a szakmában. Elég sok fejhallgatót használtam, kevertem vele. Volt szerencsém a beats studio-hoz is... hát mondjuk úgy hogy egy vicc... AKG k240 MKII, Audio-Technica ATH-M50, Shure SRH 840,KRK Systems KNS 8400, Sennheiser HD25. Amiket felsoroltam mind leverik a Beats fejhallgatókat frekvencia átvitelben, teljesítményben, és impedanciában... Ráadásul ezek a gyártók régebb óta vannak a piacon, többet tettek le az asztalra mint a beats. Igen drágák a beats termékek, de nem jók. Sokkal jobbat találsz, kevesebb pénzért (megjegyezném hogy ezek a márkák amiket felsoroltam 30-60e ft körül mozognak). Ami jó az drága? Lehet, de nem egy fejhallgatónál... Egy mikrofonnál, egy effektprocesszornál, egy keverőpultnál lehet, de nem egy fejhallgatónál. Főleg ha a "mosást is bírja" alapon van, ami ugye nagyon jót tesz a membránnak... Ma már mindenki ha fejhallgatóban gondolkozik, akkor csak a beats jut eszébe, mert szerinte az a jó, és ha drága akkor biztos hogy jó. Nem... kipróbáltam, hallgattam vele utcán, stúdióban, és nem jött be.
2013. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 danlllll válasza:

Üdv.


Szerintem az első tényező mikor az igényeinkhez mérten választunk egy terméket, az adott termékhez mérjük amit szeretnénk. Evidens ,hogy egy cég a minél nagyobb profit betermelésére megy, s ezért képes ezt akár kevés haszon de balanszolva a sok termék által vagy a minőségi(vagy annak tűnő) kevesebbet eladni. A Beats egy nagyobb felhajtást keltett az általa reklámozással. Nem rossz a hangja de nem igazi. Ahogy tudni illik a gyártó és a közvetett szerződött gyártók is szoftveresen segítik elő a jó hangzást. A remek hangzás A megfelelő minőségű hardveres alkatrészekben rejlik. Ha valamit szoftveresen elősegítenek a hangzás érdekében, az nem eredeti szép hangzás.

Így a kérdésed magában rossz. "Mivel jobb a Beats Audio Studio vagy az összes beats termék hogy ilyen drága? " Azzal ,hogy drágább nem jobb. Létezik egy anyagi közeg ahol az átlag (nem profi hangmérnököknek tervezett eszközök) ára megfelel az átlag felhasználóknak. A Beats ezt a közeget kihasználva súlyoztatja a minőség fogalmát amit kifordít és anyagi extraprofitra rörekedve szerez anyagi előnyt a vetélytáraival szemben.

2018. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!