Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért akarnak sokan valamit...

Miért akarnak sokan valamit annyira értéken felül eladni (kifejezetten Vaterára gondolok), hogy már senki sem veszi azt? Ráadásul 2x olcsóbban ott van mellette egy másik ugyanolyan termék.

Figyelt kérdés

A másik, meg az hogy aki 1 Ft-ról indít az sokszor nagyon jól jár, mert ebben az esetben a licit nyertese az aki annyira nagy értéken veszi meg a terméket, hogy annyit egyáltalán nem ér meg.

Miért van ez a két dolog? Türelem rózsát terem?



2013. ápr. 11. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a magyar ember olyan, hogy nem hajlandó tudomásul venni a veszteséget. (Én megvettem x forintér, igaz, hogy jól átvertek, mert fele annyit se ér, de nehogy már veszítsek rajta, inkább rohadjon rám.)
2013. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ez már egy sokkal szűrtebb felhozatal, mint ami régen volt. Emlékszem még arra az időszakra, amikor nem volt termékfeltöltési díj, és minden hülyeség fenn volt jó magas árakon!
2013. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemrég csatlakoztam az oldalhoz, így ezt szerencsére nem tapasztaltam, egyébként a másik dolog miért van? Valaki nagyon akarja az adott dolgot, és nem érdekli hogy mennyit fizet érte? Mert sokszor a pofátlan drága áru árán vesznek meg 1 ft-os terméket. Nyomás alatt (utolsó 5 perc mondjuk) az ember rossz döntést hoz?
2013. ápr. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!