Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Karositja az agyam ha zenevel...

Nymphadora204 kérdése:

Karositja az agyam ha zenevel alszom?

Figyelt kérdés
Mindig zenevel alszom egesz ejjel, normalis fulhallgatoval, kozeperos hanggal

2013. júl. 12. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen ha ilyen kérdéseket teszel fel
2013. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam, bolondnak tartanak ugyan, de nem lettem bolondabb. :D
2013. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 peterlord ***** válasza:
88%

Attól függ milyen a zene. :)

Komolyabban: csak a füledet, hallásodat! De azt kimutathatóan, tehát csak óvatosan!

2013. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallgasd inkább magnóról.
2013. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

peterlord: rap

es nem hallgathatom csak fullhalgatoval mert a szuleim nagyon ellenzik szal jobban teszem ha nem tudjak

2013. júl. 12. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én is időnként zenével alszom el, és nem vettem eddig észre, hogy diliházban lennék.:D

Mellesleg azt kimutatták, hogy a tehenek zenére több és jobb tejet adnak, szóval akár még hasznos is lehet.:D

2013. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mellesleg azt kimutatták, hogy a tehenek zenére több és jobb tejet adnak, szóval akár még hasznos is lehet.:D"

XD ez nagy :P ezt még nem hallottam!! :)

---------------------------------------------------

Mellesleg én is így alszom.Semmi baja nem lesz a fülednek.Se a hallásodnak. (ha csak nem találod ki hogy magasabbra teszed a hangerőt)

2013. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peterlord ***** válasza:

A teheneknél kimutatták, igaz. De az komolyzene volt. A többi "zenénél" idegesek, nyugtalanok voltak. De ez már egy másik kérdés...

A fejhallgatók pedig halláskárosodást okoznak. Ez nem kérdés, kimutatható, tény.

2013. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
am engem nem nagyon erdekel csak apam mind mondja h nem hagyja az agyamat pihenni
2013. dec. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!