Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy osztálytársam szerint...

Egy osztálytársam szerint Mikát hallgatni, meg elmenni a koncertjére ciki. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy semmit sem ciki hallgatni, meg hogy ez gyerekes, de kíváncsi vagyok az általános vélekedésre.
2013. júl. 13. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, én nagyon szeretem Mikát, tehetséges, jó hangja van, fülbemászók a számai. Szerintem sz*rd le ki mit gondol, hallgasd ami neked tetszik :):)

16/L

2013. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Egyébként azért is írtam ki a kérdést, mert tényleg kíváncsi voltam, ki mit gondol, mert igazán nem ismerem Mikát, csak a leghíresebb dalait, de nagy koncertre járós vagyok több haverommal, és van, aki szereti, és kitalálta, hogy menjünk el Mikára. Én csak valamelyest ismerem, de egy ismerősöm azt mondta, milyen gáz Mika, és nem érti, hogy minek megyek oda, ha nem a kedvencem amúgy sem. Én viszont szeretek bulizni, és nem akarok otthon ülni, azt várva, hogy mikor jönnek a kedvenceim.
2013. júl. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!