Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az ciki ha oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki ha oda megyek egy fiúhoz aki az osztálytársam, és megkérdezem tőle hogy tetszek -e neki, és hogy járna -e velem? Úgy hogy fogalmam sincs hogy tetezsek-e neki .

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ha visszautasít, na akkor gáz lesz.
2012. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.
2012. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem ez dedós dolog, de gondolom, nem jársz távol a dediléttől. Előzetesen ismerkedni miért nem lehet vele? Haverkodj, viccelődj, flörtölj, ezekből kiderül, emnnyire jössz be neki. Nem kell egyből lerohanni. Legalábbis én elég nagyot néznék, ha így hirtelen elém állna valaki, hogy járok-e vele. Nagyon megsajnálnám, azt hiszem, aztán még bűntudatom is lenne. Ha tényleg általános iskolás vagy, vagy 15-16 éves, a fiú simán eljátszhatja, hogy igen, járjatok, aztán rád un három nap után, és félredob, mint valami gagyi számítógépes játékot, ami végül is nem jött be neki, de legalább kipróbálta.
2012. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 étoile et lune ***** válasza:
Persze elsülhet jól is, de az alapján, hogy gőzöd sincs róla, mennyire jössz be neki, nem tudom...
2012. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) sokat segítetetek :))
2012. márc. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!