Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik másik régi számra...

Melyik másik régi számra hasonlít? (ABBA-Money, money-részlet) "Tárállárá sunshine jéj! " Ahhoz a dallamhoz valami ilyesmi volt.

Figyelt kérdés

Ami 0:06 és 0:07 másodperc között van, akinek beugrik, melyik lehet, légyszi írjon!!:)


Ilyen "Everybody , do what you can!! Everybody sunshine jéj!" rémlik.


Hát amúgy az "everybody"-knál ,amit leírtam, lehet, hogy csak a szótagszám stimmel. De úgy emlékszem, minthogyha valami ilyesmit mondanának, az első "Everybody" lehet, hogy tényleg everybody, a fenti "Tárállárá"-s részhez itt "do what you can"-t írtam, de az se biztos, de ez a


"Sunshine jéj"--- ahol a jéj az egy egyedi "yeah"--- na ez viszont szerintem stimmel!!:) Légyszi, hallgassátok a részletet, aki otthon van régi zenében, tuti, hogy derengeni fog neki, mire gondolok, már csak kérdés, hogy a címét is tudja-e:)


Szóval légyszi, akinek megvan a címe, az írja be ide!!:)

Előre is nagyon köszönöm!!:)



2013. júl. 20. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és ennél a videónál 6 és 7 másodperc között!!:)

http://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

2013. júl. 20. 12:57
 2/4 A kérdező kommentje:
"tírümdűrü rüttű tű" ---csakhogy nehogy a legelső hang kimaradjon, lehet, hogy jobb, ha az 5. másodperctől kezditek, és még a 7. másodpercben is tart, szóval légyszi inkább az 5.-től a 8. másodpercig hallgassátok!!:) Köszönöm!:)
2013. júl. 20. 12:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, esetleg még lehetett "sunhine day" is. Szerintem amúgy többen énekelték, nő szerintem tuti volt benne. (És ez a végén, amit írtam "sunshine"-os, kicsit felkiáltva, de nagyon kapcsolódott az ABBÁs részhez.)
2013. júl. 20. 13:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Skacok, MEGVAN!!!!:)


Osibisa - Sunshine Day

2013. júl. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!