Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki lefordítaná mit mond...

Valaki lefordítaná mit mond és pontosan mi történik a videóban mikor csak beszél Bruno Mars?

Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch?v=_jLGa4X5H2c

2013. júl. 24. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
?? Ez nem Bruno-s videó, de ha a dal szöveg kell, lefordíthatom neked:D Csak akkor miért nem azt írtad ki? És miért nem írtad ide, hogy hány perctől kell?:)
2013. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz linket adtam meg,ez az a videó: http://www.youtube.com/watch?v=aDttIINMG6I

Engem az a rész érdekelne mikor Bruno Mars beszél a közönséghez,(3:50)azt kellene lefordítani.Meg amit még a szám előtt mond.A számot ismerem ,hogy miről szól.Nagyon megköszönném ha le tudnád fordítani.Előre is köszi!

2013. júl. 25. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :) Olyan kár,hogy nincs senki aki jól tud angolul és készít magyar feliratos videókat Brunóról..:(
2013. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!