Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction ellenesek! Ti...

One Direction ellenesek! Ti mit szóltok sokszor a Directionerek sértegetéseihez? Nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon zavar, hogy mindig az 1D fanoknak áll feljebb a dolog, hogy kik ők, hanem az 'Úristen', hogy megmondhassák, hogy mi lehet ezen a Földön!!

2013. júl. 26. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolom, hogy attól még hogy nem szeretjük nem kell beszólni és akkor nincs sértegetés. Nem szoktam leszólni őket, mert most nézd, ha valaki kleszólja azt a zenét amit én szeretek én is mérges lennék...
2013. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Akik azt a sz@rt hallgatják, azoknak a 90%-a nem azért szereti, mert tényleg tetszik neki, hanem mert divatos és mást nem ismer. Na az ilyenek ne szóljanak már be azoknak, akik zeneileg tájékozottabbak, és sokféle normális előadó ismeretében eldöntik, hogy mi tetszik neki vagy mi nem, és nem vakon azt hallgatják, ami a csapból is folyik.
2013. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Múltkor feltettem egy elég rendhagyó kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4617439-ezt-..


találd meg az 1D fant.És ez kb az összesre jellemző,hogy szó szerint egész könyvet írnak a baromságaikról,hogy meggyőzzenek minket arról,hogy az a zenének titulált fosnak köze van bármihez is ami jó.Ajánlom figyelmedbe azt amikor azt írja a 15 éves lány nekem,hogy váltsak stílust....

2013. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, de unalmasak már ez a stílusok közötti összetűzések, veszekedések. Nagyon gyerekes dolog.

Mindenki azt hallgat amit akar, senki nem szabhatja meg senkinek, hogy mit hallgasson és mi a jó.

Egyébként kedves utolsó akarsz hallani valami vicceset?

James Hetfield (Metallica) kislánya is 1D rajongó :D

2013. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12:34

ezt a baromságot honnan szedted?xddddd

bulvár,$zarkeverő cikkekbe szoktak ilyen hülyeségeket feltűntetni.

[link]

Tényleg létezik egy one direction fan aki a rust in peacet hallgatja és az apja megírta mindenidők egyik legzúzósabb albumát?Na szevasz.

2013. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a Megadeth lemez úgy van odaphotoshopolva. Ha akarod megkeresem az eredetiét.

Egyébként meg nem a bulvárból szedtem.

[link]

Hoppá!!! Ismerős az a kéz?

Megnyugodhatsz egyébként imádom a Metallicát, az 1D meg nem is ismerem, az egészből annyi a lényeg, hogy ízléseken vitatkozni felesleges, mindenki azt szeret amit akar.

2013. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Húú, Köszönöm a válaszokat!! kedves 11.43 - elolvastam a kérdésedre érkező válaszokat ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4617439-ezt-.. ) és a végére már majdnem kifojt a szemem, annyit tudnak ezek az 1D fanok írni,hogy elmehetnének manapság hittérítőnek, rettentő, hogy miket oda nem írkáltak a kérdésed alá, csak, hogy meggyőzzék a másikat arról, h. milyen jó banda az 1D. Abban mindenkinek igaza van, h. a One Direction nem egy önálló banda, hanem egy 'gépezet megjelenítője' (a gépezeten itt azt az óriási szerzőtársulatot értem, aki mögöttük áll). A 'Rock me' című számukhoz meg annyit, hogy egyáltalán nem tükrözi a szám a címét. Ennek a számnak kevesebb köze van a rock&roll-hoz, mint majdnem egy Justin Bieber számnak, pedig, valjuk be az sem egy nagyon rock-os dal!! (Aki még nem hallotta a 'Rock me1 című számot annak link: https://www.youtube.com/watch?v=-pSUbrq84aE ) am, ez is egy feldolgozás ugye??
2013. júl. 26. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Feldolgozásnak kéne lennie,de a leírásban nem találtam az eredeti szerzőket (Queen ugyebár) + nem,hogy az eredeti szerzők nincsenek feltüntetve még másokat írnak oda.Mondom ennyi erővel csinálok egy lemezt teli Iron Maiden alapokkal aminek átírom a szövegét -.-

"Rock Me" is the seventh track of Take Me Home, written by Lukasz Gottwald, Henry Walter, Peter Svensson, Allan Grigg, Sam Hollander and produced by Dr. Luke, Cirkut, Emily Wright, KooolKojak "

És még felsorolnak egy halom lúzer producert akik "segítettek" a szövegírásban mert az egész dalt úgy ahogy van lenyúlták a Queentől.

2013. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogy ellopott dalokat énekelgetnek, amihez nem tüntetik fel az eredeti előadót elsősorban a menedzsereik felelősége.

Ezek lehet azt sem tudják mit énekelnek...

2013. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem One Direction "ellenesnek" neveznétek magatokat ,lehet,hogy esetleg nem így reagálnának.(Persze ebben nem vagyok teljesen biztos,elég sok őrült rajongó van)Ha nem szereted, ne hallgasd,ne foglalkozz velük mert csak az idődet pazarlod. Főleg azzal,hogy megpróbálsz meggyőzni embereket ,hogy amit ők hallgatnak az egy rakás sz@r. Lehet ,hogy neked az ,de nekik nem. Nem kell más zenei ízlésébe beleszólni, én is ideges lennék ha valaki beleszólna az enyémbe. Csak hagyjátok figyelmen kívül...olyan nehéz ez? Ha meg beszólnak amiért nem szereted azt amit ők, ne is figyelj rájuk, ne süllyedj le arra a szintre. Ők sem tudnának téged meggyőzni,hogy hallgasd azt ami az ő zenei ízlésüknek megfelelő. Egyébként egy kicsit sem szeretem a One Directiont ,de ha valaki megkérdezi ,hogy szeretem-e ,csak annyit mondok,hogy nem és általában ennyivel meg is van oldva. Nincs vita.
2013. júl. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!