Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak engem zavar hogy a...

Csak engem zavar hogy a rádiókba nem lehet magyar számot hallani?

Figyelt kérdés
Most ne kezdjen el senki azzal jönni, hogy nincs jó magyar előadó, rengeteg van minden stílusban.

2013. jan. 4. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ugyanis nem hallgatok rádiót. :)

Ott az internet. Olyan zenét hallgathatsz amilyet csak akarsz, akkor amikor akarsz.

2013. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
100%
Van benne magyar zene,de csak 38%.Egyébként idegesít(ene).
2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mennyiségre pont elég, a baj inkább a minőséggel van. Ha kijön valami tehetségkutató-felfedezett sablonos dala, kínkeservesen borzalmas dalszöveggel, azt bezzeg játsszák, holott sok igényes magyar zene van, amiket meg elhanyagolnak.
2013. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az zavar, hogy már túl sokat lehet hallani belőlük. Eddig közel 100 zenét vettem fel a mobilomra rádióból, és csak alig 1-2 szám közülük magyar előadótól származó. Ez persze a rádiócsatornák hibája is, akik gyakran ugyanazokat a számokat adják le, pedig vannak jobbak is azoknál magyarok közül. A mai hazai előadók zeneszámai meg kevés kivétellel ócskák, vagy külföldiek koppintása.
2014. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túl sok magyar szám van ahhoz képest, mint amennyit általában érnek. Kevés jó azért akad köztük, de azok is főleg régebbről. Már ott tartok hogy kezdem gyűlölni a fiatal(abb) magyar előadókat, hogy őket adják le, amikor valami jó pörgős számot szeretnék rögzíteni a telómra. Külön rádió kéne kizárólag magyar és külön csakis külföldi előadóknak a többi csatorna mellett.
2014. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!