Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki (lehetőleg lány) tipp?

Valaki (lehetőleg lány) tipp?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, elég durva metál zenéket hallgatok, a stílusom is ezt képviseli (acélbetétes bakancs, fekete cuccok, együtteses felsők, láncok, szegecses dolgok stb). 170 centi körül vagyok, szőkés hosszú hajam van. Elég husis vagyok. Szerintetek milyen haj illene hozzám a leírás alapján? Már jóideje oldalfrufrus vagyok, kicsit unom. Mi a véleményetek a fél oldalasan felborotvált hajról? (nem a teljes fél oldal csak a fülig kb.) Vagy melíroztassam be? Volt már egyszer barnás színű, de azt meguntam. Tudom hogy fiatal vagyok még hajfestéshez, de szeretném ha normális válaszokat adnátok :)

2013. júl. 27. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a felnyírt hajat manapság csak a .... tudjukmilyenlányokon látni...szóval azt szerintem hanyagold - amúgy is pont most ment ki a divatból, és azt hinnék, hogy egy lemaradt divat***** vagy...ha az arcodon látszik, hogy "husis" vagy, akkor a hosszú haj maradjon, és lehetőleg olyan legyen, hogy mindkét oldalt az arcod mellett is legyen hajad (ha unod az oldal frufrut, de az is jó úgy), ez keskenyíti az arcot...

Szerintem meg festeni ne festesd, nagyon tönkreteszi a hajad, inkább tartós hajszínezőt használj...van ami 8 mosást is kibír...egyébként szerencséd van, mert a szőkében az extrémebb színek is jól mutatnak, és biztosan be fogják...az én hajamat a sötét vöröshöz is le kellett szivatni, de egy szőkébe lehet tenni bármit...:D

2013. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az arcomon nem nagyon látszik meg, ezért is gondolkoztam a felnyíráson :) De azért köszönöm!:) Lehet marad az, hogy valami színt viszek bele.
2013. júl. 27. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
ombre :)
2013. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
talán ha tudnál is linkelni 1 képet,egyből nem kéne találgatni,mert a leírás alapján nekem egyből vagy 100 féle csaj is beugorhat :D
2013. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

FESD BE EXTRÉM SZÍNŰRE!! Pl kékre, zöldre, pirosra, stb.

Neked nem árt, mert neked csak fel kell kenni, várni X percet és voálá, kész is, egy hónap alatt kikopik, mert csak tartós színező.

Nekem barna hajam van, szóval nekem ki kellene szőkíteni, ami azért tönkreteszi a hajam, szóval nem csinálom (bár 1x úgyis ki fogom kipróbálni).

Na a lényeg, hogy mivel te szőke vagy, ezért az extrém színű hajszínezőktől semmi baja nem lesz a hajadnak. Pl fesd be először csak a frufrudat, utána csinálj ombrét, legközelebb csak az alsó réteget fesd be, utána a felsőt, majd melír-tincseket tehetsz bele, aztán az arcod melletti részt is befestheted, akár az egész hajad is befestheted, sok a lehetőség.

Pl.: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem segítettem.

2013. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
háát az egész hajamat nem merném befesteni max barnára, esetleg pár év múlva feketére, a barnába viszont nem tudom milyen színek állnának jól... :/ :D de mindenesetre köszönöm :)
2013. aug. 6. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
NEON ZŐD megmontam már!! :D
2013. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Levente drágám menj már a tudodhova..XDD
2013. aug. 6. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
tudom.... sajnos XD
2013. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: feketére ne fesd, mert lehetetlenség tőle megszabadulni...nagyon roncsol is...én is nagyon sokat szenvedtem vele...tüsire kellett a végén vágni a hajamat, hogy ne legyen fekete...(szerencsére gyorsan nő a hajam)
2013. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!