Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tini lányok ízlését ilyen...

A tini lányok ízlését ilyen könnyű befolyásolni?

Figyelt kérdés

hogy lehet hogy akárhányszor kijön egy új fiú banda, meg tudják az csinálni hogy a tinilányok 80%-a azt hallgassa. tök mindegy hogy nincs köze az igazi zenéhez, vagy hogy egyszer meghallgatni több mint elég akkor is odavannak érte és védik teljesen irreális érvekkel??

hogy érik ezt el, tudom hogy egy ilyen pop band mögött vagy 100 ember áll különféle marketingesek stb de akkor sem értem hogy lehet rávenni egy embert hogy szar zenét hallgasson, mert azért a zene kicsit más minthogy ránk tukmálják a legújabb mosószert stb


16/F



2013. aug. 6. 21:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Azért ilyen könnyű befolyásolni őket, mert valójában nincsen ízlésük. Aki egy kicsivel érettebb, intelligensebb és igényesebb, az már nem fogékony az ilyen múlandó szarokra, hanem igazi zenét hallgat, életkortól függetlenül.
2013. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

mondjuk én sose voltam (mármint nem tini, hanem ennyire befolyásolható)


de értem köszönöm a választ

2013. aug. 6. 22:00
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
A média befolyása által. Ezeket játsza a rádió, ezeket mutatja a TV, az internet és az újságok is ezekkel vannak tele. Divatosnak és menőnek állítják be az ilyen zenéket. A tinilányok többsége pedig divatos és menő akar lenni ezért hallgatják. Meg nagyon nem is hallhattak más zenét szerintem és mivel ezekről hallani a legtöbbet így ők is ezeket választják. Egyéniség zéró.
2013. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

3

na jó de azért az interneten elérik akármilyen zenét is akarnak hallgatni


az meg szomorú hogy így lealacsonyítják a zenélést, rendesen ipart csináltak belőle miközben csak élvezni kéne

2013. aug. 6. 22:06
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a neten lehet találni mindenféle zenét de ahoz keresni is kéne. Csak hát mégse keresnek. Elég nekik az amit a média nyomat, aminek a legjobb a marketingje. Meg se próbálnak megismerni másfajta zenéket. Meg ez társaságfüggő is szerintem. Hogy ki milyen környezetbe, milyen emberek közé kerül. Ha például a haveri köröd nagyrészt mondjuk rock-ot hallgat akkor te is jobban megismered azt a zenei világot és a későbbiekben talán jobban nyitsz felé. Ugyanígy van a többi műfajjal.
2013. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
én mondjuk teljesen mást hallgatok mint a barátaim, de értem amit mondasz.
2013. aug. 6. 23:54
 7/42 anonim ***** válasza:
59%

Mielőtt bárki általánosítana!

Én például teljesen mást hallgatok, mint az ismerőseim(rock,epic rock,orchestral,japán rock,koreai rock,metal,gothic metal,synth-metal,ilyesmi). A többiek nagyrészt mulatóst hallgatnak, vagy épp One Directiont, Calvin Harrist.

Ismerek még, sajnos csak pár embert, akik szintén mást hallgatnak, mint a tömeg, és nem egy közülük velem egyidős és lány. Szóval, meg van még a maradék 20%, csak nagyon szétszórva: )))

15/L

2013. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
In HOUSE we trust!
2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Például úgy lehet,hogy vannak eggyesek,akik egyfolytában tv-t néznek,és ha ott egyfolytában egy bizonyos énekes/banda megy,akkor természetesen megszeretik,idővel utánna néznek a netten,és igy lesznek szép lassan azok a rajonóg,akik felyvesztve szaladgálnak,csak azért,mert láthatták a tv-ben kedvencüket.De nem biztos,hogy azért mindenki ilyen,például nekem sincs semmi bajom pl. a One Direction-al,de amellet pl.a Fall out boy-al sem.Sztem mindenki azt hallgat,ami neki tetszik és nem biztos,hogy amiért én hallgatok One Directiont és Fall out boyt,azért te is hallgatod valamelyiket is,mert ez normális,hiszen senki sem egyforma,mindenkinek más tetzik...
2013. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

9

nekem one direction-nél már az alapelv sem tetszik, keresnek 4-6 (nem tom hányan vannak)embert akik nagyából tudnak énekelni de még életükben nem volt semmilyen hangszer a kezükben és semmi közük a zenéhez....

és van egy csapat akik kitalálják hogy mit énekeljenek megírják a számokat felveszik, nyomják a marketinget a tagokat felküldik őket a színpadra elindítják a számot és ők próbálnak táncolni meg énekelni rá, a klipekben meg úgy csinálnak minta melegek lennének mert ügye most ez "divat"....

és mivel van rá igény így egyre gyakoribbak lesznek az ilyenek és ellehetetlenítik a normális zenészeket....

2013. aug. 8. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!