Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tini lányok ízlését ilyen...

A tini lányok ízlését ilyen könnyű befolyásolni?

Figyelt kérdés

hogy lehet hogy akárhányszor kijön egy új fiú banda, meg tudják az csinálni hogy a tinilányok 80%-a azt hallgassa. tök mindegy hogy nincs köze az igazi zenéhez, vagy hogy egyszer meghallgatni több mint elég akkor is odavannak érte és védik teljesen irreális érvekkel??

hogy érik ezt el, tudom hogy egy ilyen pop band mögött vagy 100 ember áll különféle marketingesek stb de akkor sem értem hogy lehet rávenni egy embert hogy szar zenét hallgasson, mert azért a zene kicsit más minthogy ránk tukmálják a legújabb mosószert stb


16/F



2013. aug. 6. 21:42
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

39

nyugi, ez a kérdés mindjárt fél éves lesz.... véletlen tévedtem ide, de most már válaszolok


Miért nyomta volna félre a rock a pop-ot?? ez egy paradoxon

ha a rock legyőzi népszerűségben a "pop"-ot(ami ilyenkor már kevésbé számít annak) akkor az a rock zene lesz a pop....

amúgy sem értem hogy miért jó az ha egy zene népszerű.... én leszarom hogyha nincs X millió nézettsége egy zenének akkor is meghallgatom ha tetszik, ez az amire a legtöbb tízen éves lány képtelen, de igazából már lesz..arom, nem is emlékszem miért tette fel a kérdést.

Csak sajnálom hogy ez az egész azzal kell járjon hogy az igazi zenészek "el lesznek nyomva" mert ők a zenét szeretik, ezek a tini pop fa--szomok meg a pénzt és a hírnevet....


de úgy érzem túl van gondolva, csak a legtöbb ember nem is gondolkozik ilyenen, azt hiszem ezért hoztam fel még "annak idején" :))

2013. dec. 29. 15:16
 42/42 ~baby~ ***** válasza:
Mar bocs de nem tudom hogy téged miért érdekel hogy más milyen zenét hallgat. Mindenki azt csinál amit akar mindenkinek más az ízlése. Azt sem tudod hogy kik ők(1D), és kb már úgy írsz róluk mintha velük lennél a nap 24 órájában...
2016. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!