Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tini lányok ízlését ilyen...

A tini lányok ízlését ilyen könnyű befolyásolni?

Figyelt kérdés

hogy lehet hogy akárhányszor kijön egy új fiú banda, meg tudják az csinálni hogy a tinilányok 80%-a azt hallgassa. tök mindegy hogy nincs köze az igazi zenéhez, vagy hogy egyszer meghallgatni több mint elég akkor is odavannak érte és védik teljesen irreális érvekkel??

hogy érik ezt el, tudom hogy egy ilyen pop band mögött vagy 100 ember áll különféle marketingesek stb de akkor sem értem hogy lehet rávenni egy embert hogy szar zenét hallgasson, mert azért a zene kicsit más minthogy ránk tukmálják a legújabb mosószert stb


16/F



2013. aug. 6. 21:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A Radiohead-et én is imádom:)!
2013. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
én 16 éves lány vagyok,és sokkal jobban szeretem a Linkin Parkot,a Coldplayt,Pinket,Rihannát,Madonnát...stb!!!!
2013. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

jaja rihanna mellett még Liszt Ferenc is elbújhat

főleg mikor 20X elmondja hogy "Who's that chick?" , valami hihetetlen tehetség....

2013. aug. 15. 21:03
 34/42 anonim ***** válasza:
Fall out boy, The Wanted, Lawson, Midnight Red, Big Time Rush minden mennyiségben :D
2013. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:

(Three Days Grace. Remélem, ezt is csak elírtad.:D)


Janis Joplin

Jimi Hendrix

The Who

The Doors

Cream

Nirvana

Pink Floyd

Red Hot Chili Peppers


A hihetetlen zenei tehetségek, például a pszichedelikus rock egyedi képviselői.


De:

Dead by April

Three Days Grace

Linkin Park

Billy Talent

Skillet

Sixx:A.M.


Ma működő együttesek.

Azt tartják értéknek az emberek zenei téren, amik már elmúltak, általában. A régi híres, elsöprő stílusú zenészeket, akiket már akkor is bálványoztak, rengetegen. És nyilván akkor is voltak ellenzők, akik nem szerették a zenéjüket, és ugyanúgy gondolkoztak róluk, mint ti mind Rihannáról vagy a Dubstepről.

Ezekben már nincsenek hangszerek. A régiekben vannak. De ki tudja, mikor fogják visszasírni Miley Cyrust... Ki tudja, milyen zene lesz 50 év múlva. Akkor ez lesz a retro, ezt tartják majd "értéknek". Én is a Pink Floyd és társai-hívő vagyok, de van egy véleményem azokról, akik betegesen istenítik a 60-70-es évek zenéit, míg a maiakra rá se néznek, pedig itt is vannak ám tehetséges előadók.

2013. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
58%
en lany vagyok, es azt kell mondanom, hogy meg en sem ertem a tobbi tinilanyt, mert en termeszetesen ,,mas'' vagyok. en nem szeretem a legujabb bandakat, mar kialakult egy zenei izlesem, es nem hagyom magam befolyasolni. egyet ertek veled teljes mertekben! en az olyan zeneket szeretem, amelyek tetszenek, es nem azt ami ,,divatos'', stb... tehat csak annyit mondok, hogy igazad van :) 14/L
2013. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

"(Three Days Grace. Remélem, ezt is csak elírtad.:D) "


ezt kinek írtad??



Én amúgy nem is hallgatok 80" vagy régebbi zenéket, túl egyszerűek kifforatlanok

2013. aug. 18. 21:55
 38/42 A kérdező kommentje:

26

mint mindíg

2013. aug. 20. 00:54
 39/42 momsz6 ***** válasza:

1: akkor elmagyarázod nekem, hogy milyen az igazi zene? Mert gondolom te a rock-ot szereted. Igaz, hogy a pop új dolog, de a rock sem volt sehol (pl.) Krisztus idejében. :DD És bocs, ha mégsem rock párti vagy. Szerintem a zene a népdaloknál kezdődik. Én szeretem a rockot, a popot és a népdalt is, stb. de ha választanom kéne, akkor a népdalt választom. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy teljesen mindegy, hogy az ember milyen zenét hallgat, attól még ember és nem kell lenézni. Továbbá rockosok: ha a rock annyira jó, akkor miért nem tudta félrenyomni a popot? És azért lehet befolyásolni, mert annak a 100 embernek is kell pénz, aki a pop énekesek/bandák mögött van! Az életünk tele van hazugsággal, nem csak a zenével befolyásolnak minket, hanem a TV-vel, Internettel. Itt vitatkozunk a zenén (tényleg bocsánat, hogy kiakadtam, de ez már a 100. ilyen kérdés, amit olvasok és megelégeltem), amikor jó nyugodtan mehetnénk és hallgathatnánk az a zenét, amit hallgatni akarunk. És végül: minden zene jó, csak meg kell találnunk benne magunkat.

15/L

2013. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 momsz6 ***** válasza:
Az az igazi ZENE, amit elismernek kevesen, de normális emberek és NEM az az igazi zene, amiért milliók sikítoznak, de őrülten.
2013. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!