Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Remény? Ez saját Dal lenne...

Remény? Ez saját Dal lenne amit én írtam . Ez igazából a reményről szólna . : Mondjatok véleményeket hideg meleg is jöhet! . Tudom hogy leszek benne egy két bakik.

Figyelt kérdés
Mert vannak, olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami visszahúz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből. És hová tűntek a barátok? amikor segítséget akartatok kérni én mindig segítettem! és amikor nekem kellet a segítségetek hová tűntetek? Amikor fel nézzek az égre némikor el tűnődök azon hogy mély van szomorúság,fájdalom,szenvedés? De rájöttem hogy ezt kell szeretni hisz evvel kell élni nap mint nap . Mert tudjátok hogy nehéz az élet én pedig erős leszek mert nem adom fel a reményt! Mert a remény hal meg utoljára . Mert vannak, olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami visszahúz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből.Megint egy nap el b*szot reggel megint az ember bal lábbal kell fel tükörbe nézve fel törnek a képek milyen szép volt amikor még boldogan éltek mikor nem voltak nélkülözések a más naptól sohase féltek soha senkitől semmit se kértek egy átkozott család kiről beszelni vétek! A remény el szált csak az alkohol marad megoldás képen inkább a mámorba szaladt józan ész régóta nincsen olyan valaki aki neki segítsen. Jegyezd meg az élet kemény egy tart minket állva a remény s ha bár a legtöbb ember gyáva az ember hal meg utoljára!. Mert vannak olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami vissza húzz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből.Mert tudod vannak olyan napok hogy: ma mosoly, holnap könnyek, ma még nehéz, holnap könnyebb hát én is örülnék ha így történe az életem hát ezé írom le ezt a kib*szot zenét hogy ki tudjam magamból adni ezt a reménységtelenséget. Mert vannak, olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami visszahúz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből.Mert vannak olyan napok amikor csak meghalnék de mindig valami vissza húzz és mindig valaki azt sugja ne add fel a reményt mert a remény hal meg utoljára erős vagy kibirod de nekem már nincs reményem mert ki szált a kezemből..
2013. aug. 14. 07:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!