Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Saját Dal? . Én írtam ezt a...

Saját Dal? . Én írtam ezt a Dal melynek a címe a Remény .

Figyelt kérdés

Saját Dal . Mondjatok véleményeket hogy milyen lett tudom hogy vannak benne hibák is.



Mert vannak, olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami visszahúz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből. És hová tűntek a barátok? amikor segítséget akartatok kérni én mindig segítettem! és amikor nekem kellet a segítségetek hová tűntetek? Amikor fel nézzek az égre némikor el tűnődök azon hogy mély van szomorúság,fájdalom,szenvedés? De rájöttem hogy ezt kell szeretni hisz evvel kell élni nap mint nap . Mert tudjátok hogy nehéz az élet én pedig erős leszek mert nem adom fel a reményt! Mert a remény hal meg utoljára . Mert vannak, olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami visszahúz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből.Megint egy nap el b*szot reggel megint az ember bal lábbal kell fel tükörbe nézve fel törnek a képek milyen szép volt amikor még boldogan éltek mikor nem voltak nélkülözések a más naptól sohase féltek soha senkitől semmit se kértek egy átkozott család kiről beszelni vétek! A remény el szált csak az alkohol marad megoldás képen inkább a mámorba szaladt józan ész régóta nincsen olyan valaki aki neki segítsen. Jegyezd meg az élet kemény egy tart minket állva a remény s ha bár a legtöbb ember gyáva az ember hal meg utoljára!. Mert vannak olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami vissza húzz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből.Mert tudod vannak olyan napok hogy: ma mosoly, holnap könnyek, ma még nehéz, holnap könnyebb hát én is örülnék ha így történe az életem hát ezé írom le ezt a kib*szot zenét hogy ki tudjam magamból adni ezt a reménységtelenséget. Mert vannak, olyan napok amikor csak meg halnék de mindig valami visszahúz és már nincs reményem se mert ki szált a kezemből.Mert vannak olyan napok amikor csak meghalnék de mindig valami vissza húzz és mindig valaki azt sugja ne add fel a reményt mert a remény hal meg utoljára erős vagy kibirod de nekem már nincs reményem mert ki szált a kezemből..


2013. aug. 14. 15:54
 1/1 anonim válasza:

Elsőnek szerintem járd ki a 8 általánost, aztán kezdj el komolyabban foglalkozni vele. És olvass rengeteg verset, mert nem az zavart, hogy nem rímelt, még az sem, hogy nem értettem minden szót, de ez a stílustalanság, amit egy nyolc éves is le tud írni a naplójába egyszerűen nemhogy a mai pophulladék zene alá nem való, hanem még arra sem, hogy a barátaidnak mutogasd.

Ide több befektetett év gyakorlás, tanulás, és olvasás szükséges.

2013. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!