Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez az MSA gitár megfelelő...

LooToS kérdése:

Ez az MSA gitár megfelelő lenne arra hogy elkezdjek gitározni? Www.Hangszerbirodalom.hu/termek/msa_fekete_klasszikus_gitar_ sok

Figyelt kérdés
Még soha nem gitároztam de most el szeretném kezdeni de nem nagyon értek az ilyenekhez és inkább a tanácsotokat szeretném kérni. :)
2013. aug. 16. 11:11
 1/1 kojee ***** válasza:

Ha szobadísznek szeretnéd, akkor tökéletes.Viszont ha nagy a kitartásod, akkor bármilyen gitár forma hulladék megteszi, hogy elkezd megtanulni az alapokat. A gitár ára kb = a minőségével. Ennek a valaminek az ára mutatja a minőségét is. Igazából kezdőknek ezért szokták a cort, fender, ibanez márkákat is javasolni, mert gyártanak olcsón (nem 11e Ft) elfogadható hangszereket. A hangszer leírása alapján én a kereskedőt is kerülném, mert ez vicc:"a gitár hossza kb. 100 cm

a nyak szélessége az 1. bundnál kb. 5 cm

19 bund segítségével szórakoztathatsz

heveder segítségével állva is nyomhatod a bluest"

Egy hangszernek is vannak pontos paraméterei, tehát nem kb 5 cm a nyakszélesség, és azon, hogy kb 100 cm a hossz azon visítva nevettem. Ha a kereskedő, még arra sem veszi a fáradságot, hogy a gitár paraméterit megnézze/lemérje,akkor semmirekellő, vagy nem ért hozzá, de biztos, hogy nem korrekt.

Én kezdésnek, min ezt, vagy ettől jobb kategóriás gitárt ajánlok, bár ez a duplája az általad nézettnek (meg nem is feltétlen ezt a kereskedést, de most éppen ezt találtam)

[link]

2013. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!