Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen erosito ajanlotok...

Milyen erosito ajanlotok metal zenere?

Figyelt kérdés

Ilyesmi (es neha picit kevesbe kemeny) zenere kene:


http://www.youtube.com/watch?v=vB-Ilc7F0_Q


Es jelenleg ezen akadt meg a szemem:


[link]


Tobb penzem nagyon nincs ra jelenleg, ezert hasznalt motyoban gondolkodok. Ti mit ajanltotok/mi a velemenyetek a Marshall cuccokrol, illetve ha szemelyes tapasztalatod van ilyen tipusu cuccal, mint amit linkeltem, oszdd meg velem is legyszi.

Koszi! :)



2013. aug. 15. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát Marshall cuccokról rosszat még sosem hallottam.

Ez cuccos erősítő az biztos.

2013. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Marshallok nagyon jó világ színvonalú erősítők, minden képen azt ajánlanám, én is évek óta azt használok. Volt ez a fej-láda kombinációm is szintén metál zenére. Szerintem megéri, van rajta3 csatorna ami igazából egy akusztikus,, ami elég szép hangot csinál a soundból valamint OD1,OD2 az egyes, az kicsit vintage-sabb segebbi plexik nek a hangjátt próbálja idézni kevesebb gainnel, de ha kicsavarod egész a crounchtól a magas gain-ig terül a másik csatornán több a gain és viszonylag morzosabb kevesebb talán a tiszta csöves hang az úgymond presence tartomány, de mivel nem full cső erősítő hanem előfokcsöves ezért nem várható fullcső sound. Ha komolyabb szintre akarsz lépni akkor kb ennyiért vannak marsi fejek a JCM2000 széria ami klasszikus marshall hangzás! szintem minden lemezen hallható vmilyen formában. Vissza térve az AVT-hez, jó cucc ajánlani tudom, szerintem te is meg leszel vele elégedve. Ha viszont darálós metált játszol akk szinte mindegy a fej csak legyen bőven gain! :) Remélem segítetem, bármi kérdésre szívesen válaszolok! :)
2013. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!