Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek ha...

SynGates kérdése:

Milyen gitárt vegyek ha Slipknotot szeretnék játszani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 120k alatt legyen. Kössz

2013. aug. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit ugyan húzós ára van, de ha én metált akarnékjátszani, ilyet vennék [link] vagyis nem, mert egy schecter syn custom-ot vennék, de ebben az árkategóriában ezt választanám..és valszeg sose lesz pénzem egy syn custom-re :( ) nade lényeg,hogy szerintem ez jó választás lenne, slipknothoz, igaz kicsit drágább, mint a te kereted, de van hozzá keménytok..

de ha semmiképp nem fér bele , akkor [link] ez a gityó, emg hangszedőkkel. (nyakhoz egy emg 58, hídhoz egy emg 85 , ezek aktív humbucker hangszedők, nagyon faja kis cuccok :)

( haveromnak ilyen gitárja van, gyári hangszedőkkel is bitang jól szól, de ilyen kemény zenéhez, mint a slipknot, én azért legalább az egyik hangszedőt cserélném, de metálhoz az is egy jó megoldás, ha veszel ebbe a gitárba egy emg 85-ös hangszedőt ( hídhoz ) + egy digitech death metal torzító pedált. ( és így még olcsóbban is kijössz. remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már syn custom megvan. :) De kössz a segítséget
2013. aug. 24. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a két gitár abszolút nem való Slipknotra. Hídhoz egyébként is EMG 81-et szokás tenni. Ha új gitárt akarsz:

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy esetleg:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon kössz
2013. aug. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!